Mikro Sıvı Teknolojisiyle Üretilen Kılıf: Phorm

0
0
0
0
0
Tactus firması uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni projesini hayata geçiriyor. Bütün dikkatini bu proje üzerinde toplayan firma, Phorm adındaki kılıfla piyasanın adını koymaya hazırlanıyor. 
Tactus firması uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni projesini hayata geçiriyor. Bütün dikkatini bu proje üzerinde toplayan firma, Phorm adındaki kılıfla piyasanın adını koymaya hazırlanıyor. 

İlginç bir tasarıma ve fikre sahip olan kılıf iPad mini’nin ön ve arka kısımlarını tamamen kaplıyor. Arka bölümde yer alan mekanizmayı aktif ettiğiniz takdirdeyse önceden belirlenmiş noktalara sıvı pompalıyor. Bu sayede tabletin sanal klavyesinde yazı yazan kullanıcı gerçek düğmelere dokunuyormuş gibi hissediyor. Sanal klavyede yazı yazmanın oldukça sinir bozucu olmasından yola çıkan şirket, bu adımıyla bütün acılara bir son vermeyi hedefliyor.  iPhone 6 Plus için de geliştirilen kılıfın ön sipariş fiyatı 100 dolar olarak belirlenmiş. Eğer kılıfa piyasadaki yerini aldıktan sonra sahip olmak istiyorsanız 150 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0