Telefonunuz İçin Neredeyse Herşeyi Karşılayan Ufaklık: WonderCube

0
0
0
0
0
WonderCube telefonunuz için bir nevi İsviçre çakısı. Ne demek istediğimizi haberimizi okuduğumuzda anlayacaksınız.
Akıllı telefonunuzu şarj etmek için pek çok portatif sarj cihazı bulunmakta. Ancak WonderCube adında oldukça küçük ve kullanışlı bir alet sizin yeni favoriniz olabilir.

WonderCube anahtarlık boyutunda (hatta ondan bile küçük) bir araç. Ayrıca yapısı ile son derece kullanışlı olan WonderCube'ün eğimli bir tarafı bulunmakta.

Bu sayede telefonunuz için bir destek olarak kullanarak videolarınızı çok daha rahat izleyebilirsiniz. Yada içinde barındırdığı LED sayesinde flash olarak da kullanabilirsiniz.Ancak WonderCube'ü ilgi çekici kılan daha çok farklı özellik bulunmakta. Standart ve microUSB çıkışları bulunan WonderCube ile telefonunuzu laptoptan yada USB girişli bir adaptörden şarj edebiliyorsunuz. Üzerinde bir kart okuyucu bulunan küp, microSD kartınızı okuyarak telefonunuza dosya atmanızı dasağlayabiliyor (yada telefonunuzdan microSD'ye).

WonderCube'ün en enteresan, en dikkat çekici özelliği ise şu; telefonunuzun şarjı bitti, her an kapanacak durumda. Sizin de telefonunuzla önemli bir işiniz var. Ancak etrafınızda telefonunuzu şarj edebileceğiniz ne bir priz, ne bir laptop ne de benzeri birşey bulunmakta. İşte burda devreye giren WonderCube özelliği ile 9 voltluk pil ile telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.
Üst kısmından 9 volt pilin uyacağı şekilde bir kısım açılan WonderCube bu sayede telefonunuzu şarj etmenizi sağlıyor. Tabi bu şarj ne kadar dayanır yada telefonunuz için ne derece sağlıklıdır bunu bilemiyoruz. Ancak özellikle acil durumlarda son derece kullanışlı olabilir.

Şuan için 100 adet önsipariş şekilde 40 dolardan satılan WonderCube, yurtdışı pazarına açıldığında ise 70 dolardan satılacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0