Telefonunuzu Anahtarlık İle Şarj Edin

0
0
0
0
0
Günlük hayatta dışarı çıkarken yanımıza aldığımız şeylerin başında telefon, cüzdan ve anahtarlar gelir. Günümüzde akıllı telefonların şarjlarının çok az gitmesiyle beraber artık şarj aleti de taşır olduk yanımızda. Kickstarter'dan çıkan bu proje sayesinde artık şarj aleti taşımanıza gerek kalmayacak.
Günlük hayatta dışarı çıkarken yanımıza aldığımız şeylerin başında telefon, cüzdan ve anahtarlar gelir. Günümüzde akıllı telefonların şarjlarının çok az gitmesiyle beraber artık şarj aleti de taşır olduk yanımızda. Kickstarter'dan çıkan bu proje sayesinde artık şarj aleti taşımanıza gerek kalmayacak.

bKey isimli bu cihaz sayesinde anahtarlık olarak kullanabileceğimiz bir şarj aletimiz oluyor.  Tip olarak tıpkı bir anahtara benzeyen bu aleti, evden çıkmadan önce şarj ediyorsunuz. daha sonra dışardayken eğer şarjınız bitiyorsa bu aleti telefonunuza bağlayarak ekstra 30 dakika gidebilecek bir bataryaya sahip oluyorsunuz(tabi oyun oynarsanız bu süre çok daha kısa olacaktır). bKey'i ister bilgisayarınızdan, isterseniz de prizden şarj edebiliyorsunuz.

Bu tarz cihazlar hali hazırda piyasada bulunabiliyordu. Ancak boyut ve taşınabilirlik açısından pek portatif sayılmazdı. bKeyi bu tarz cihazların en önemli sorunu olan estetikten uzak tasarım anlayışına el atmış ve onu anahtarlığımızda taşıyabileceğimiz, sırıtmayan bir hale dönüştürmüş. Eğer Kickstarter üzerinden 20 dolarlık bir bağış yaparsanız, iPhone'un eski serilerinde kullandığı 30 pin versiyonlu cihazları veya Android'in micro-usb kullanan cihazlarını şarj edebilen bir bKey'i size proje bitiminde yolluyorlar. Eğer 25 dolar öderseniz de, size yeni nesil iPhone cihazlarda kullanılan 8-pinli cihazlarla (5/5S/5C) uyumlu bKey'i yolluyorlar.

Siz de bir adet bKey istiyorsanız, buradaki  Kickstarter sayfasından ulaşıp siparişinizi verebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0