Depolama Alanı Sorununu Ortadan Kaldıran Mini PC: The Egg

0
0
0
0
0
Kullanıcıların hafıza kartı veya USB bellek taşımalarını zorunlu hale getiren, depolama alanı yetersizliği sorunu halen daha aşılabilmiş değil. Egg projesi, konuya farklı bir açıdan yaklaşarak bu soruna çözüm getirmeyi planlıyor.
Kullanıcıların hafıza kartı veya USB bellek taşımalarını zorunlu hale getiren, depolama alanı yetersizliği sorunu halen daha aşılabilmiş değil. Egg projesi, konuya farklı bir açıdan yaklaşarak bu soruna çözüm getirmeyi planlıyor.

Mini PC konumunda olan cihaz, gücünü Intel Atom işlemcisinden alıyor. WiFi, Bluetooth ve USB üzerinden bağlantı sağlayan Egg, 2,4 inçlik dokunmatik ekrana sahip. Çeşitli dönüştürücü kablolar sayesinde fotoğraf makinelerindeki verileri aktarabilen cihaza uyumlu uygulamalarla en hızlı şekilde yedekleme yapabiliyorsunuz. Otomatik senkronizasyon sayesinde herhangi bir cihaza bağlandığı anda otomatik olarak yedekleme başlatan Egg’in bataryası, 12-13 saatlik bir kullanım süresine sahip. Ayrıca cihaz şifre korumalı olduğu için yetkili olmayan kişiler cihaza erişemiyor.Egg 64GB-200 dolar, 128GB-300 dolar ve 256GB-400 dolar olacak şekilde fiyatlandırılmış. Kickstarter üzerinden bağış yapan destekçilere Eylül 2015 tarihinde ulaşacak olan proje hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.     
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0