Spor Yaparken Domates Yediren Robot: Tomatan

0
0
0
0
0
Spor Yaparken Domates Yediren Robot: Tomatan
Tüm insanlığın ortak dertlerine derman bulmaya yemin eden Japonya merkezli domates üreticisi Kagome, teknoloji dünyasını şoka uğratacak bir robot geliştirdi. Tomatan isimli robot yanında taşıdığı domatesleri siz yürürken veya koşarken ağzınıza götürüyor ve bu sayede spor yaparken domates yiyerek sağlıklı kalmanızı sağlıyor.  
Tüm insanlığın ortak dertlerine derman bulmaya yemin eden Japonya merkezli domates üreticisi Kagome, teknoloji dünyasını şoka uğratacak bir robot geliştirdi. Tomatan isimli robot yanında taşıdığı domatesleri siz yürürken veya koşarken ağzınıza götürüyor ve bu sayede spor yaparken domates yiyerek sağlıklı kalmanızı sağlıyor.  

Bu zamana kadar gördüğümüz en ilginç robot sıralamasında birinci sıraya yerleşen Tomatan, sanki çocuğunuzmuş gibi omuzlarınıza oturuyor ve spor aktivitelerinizde size eşlik ediyor. Sırt bölümünde toplamda 7 adet domates taşıyan robot bu domatesleri tek tuşla yemenize olanak sağlıyor. 
 

Koşarken domates yemek için yaklaşık 10 kiloluk bir robotu sırtınızda taşımak ne kadar mantıklı bilemiyoruz ama sadece aşırı şirin görüntüsü nedeniyle birçok sporcunun bu robotu tercih edeceği kesin gibi görünüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0