Uygun Fiyatlı 6600mAh Taşınabiir Şarj Aleti

0
0
0
0
0
Uygun Fiyatlı 6600mAh Taşınabiir Şarj Aleti
Son zamanlarda ihtiyaçlarımız arasına giren taşınabilir şarj aletleri fiyat olarak biraz tuzluydu. Fakat son dönemlerde bazı markalar (bilinmedik markalar) fiyatları düşük ve iyi performanslı taşınabilir şarj aletleri üretmeye başladılar. Bunlardan biri de VPW'in V-13 POWERBANK modeli. 6600mAh olan bu cihazın fiyatı sadece 39 TL.
Bu şarj aleti diğer şarj aletlerine göre oldukça ucuz. Bu nedenle de fiyat-performans orantısı içinde doğru incelenmesi gerekiyor. Piyasada aynı özelliklere sahip şarj aletleri 3 katı daha pahalı fiyatlara satılmakta ve  daha kaliteli olduklarını söyleyebiliriz, ama alacağınız tek ürüne karşın üç adet VPW V-13 POWERBANK alabilirsiniz. Bakıldığı zaman piyasadaki kaliteli ürünleri 3 yıl kullanabilirsiniz ama bu ürünün size bu yönde bir garantisi yok. Ortalama ömürleri 1 yıl bu cihazların fakat işini gayet iyi yapıyor aynı zamanda bozuldu mu içinize oturmuyor çünkü siz bu cihazı 80-150 TL'ye değil 39 TL'ye aldınız ve bozulduğunda gider yenisini alırsınız.
 

 Kendi Tecrübelerim

Cihazı yaklaşık 4 gündür kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntısını görmedim. İki ayrı akımdan şarj verebilme özelliği hem tabletimi hem de telefonumu şarj ederken işime yarıyor ve telefonumu yaklaşık 1 saat 30 dakikada şarj edebiliyor. Tek şarjla yaklaşık 2 defa telefonumu şarj edebildim. (Telefon:iPhone 6) 
 

 Sonuç

Bu fiyata aldığım performans beni gerçekten şaşırtı. Eğer sizde fazla para vermeden iyi bir taşınabilir şarj aleti istiyorsanız size de tavsiye ederim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0