İçindeki Sıvıyı Algılayan Akıllı Bardak

1
0
0
0
0
Malum devir teknoloji devri. Sağlık alanında, akıllı bileklikler, akıllı saatler, akıllı küpeler derken şimdi de piyasaya akıllı bardak çıktı.
Malum devir teknoloji devri. Sağlık alanında, akıllı bileklikler, akıllı saatler, akıllı küpeler derken şimdi de piyasaya akıllı bardak çıktı.

Vessyl adını alan bu akıllı bardak, içine konulan sıvıyı algılayarak, size sıvı hakkında bazı bilgiler sunuyor. Su, kahve veya bira koyulduğunda bunu algılayarak sizlere içtiğiniz sıvının kalori hesabını bildiriyor. (Türklerin eline geçmesin, az çok neler yapılacağını tahmin edebiliyoruz.) 

Mobil uygulama aracılığıyla çalışan Vessyl, ayrıca sizin günlük su ihtiyacınızı karşılamanız için yardımcı oluyor. Hangi tür sıvılara ihtiyacınız olduğunu veya ne kadar içmeniz gerektiği konusunda sizi yönlendirerek bilgi sahibi yapıyor. Bu donanımsal özelliklerinin yanı sıra, görünüm olarak da şık bir tasarıma sahip olan Vessyl, kablosuz bir şekilde şarj edilebiliyor ve kolayca yıkanabiliyor. (Adamlar her şeyi düşünmüş abi.)


 
2015 yılının başlarına doğru çıkacağı beklenen bu akıllı bardak, 99 dolar gibi bir fiyatla karşımıza çıkacak. Seri üretime geçmesi durumunda ise fiyatının 199 dolar olacağı belirtilmiştir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0