Profesyonel ​Videolarınızı Mazwai'den Seçebilirsiniz

0
0
0
0
0
Mazwai stok video konusunda imdadınıza yetişiyor. Kendi videolarınıza ara görüntü bulmakta zorlanıyorsanız ya da mesleğinizde  ürettiğiniz bir projede videoya ihtiyacınız varsa Mazwai tam size göre olabilir.
İnternetten başkalarının çektiği fotoğrafları satın alabiliyoruz. Stok fotoğrafçılık sayesinde internet üzerinde böyle bir sektör oluştu. Bunu kötü olarak algılamayın sakın. Mesela dergi çıkaran birisi, yazısında bir hayvanla ilgili bir şeyler anlatıyor, ancak o hayvanı kaliteli olarak fotoğraflama imkanı yok.

İşte burada iki seçeneği var. Ya çok fazla para ödeyip bir fotoğraf makinesi alıp ekstra iş yükü çıkaracak. Ya da stok fotoğraf sitelerinden çok uygun fiyata, istediği hayvanın birçok fotoğrafı içinden istediğini seçecek.  

Stok fotoğrafçılık çok uzun yıllardır kullanılan bir sistemdi. Gelişen teknolojiyle beraber bunun yanında insanlar tıpkı fotoğraf gibi, stok videoya da ihtiyaç duymaya başladılar.

Mazwai tam bu noktada imdadınıza yetişiyor. Kendi videolarınıza ara görüntü bulmakta zorlanıyorsanız ya da mesleğinizde  ürettiğiniz bir projede videoya ihtiyacınız varsa Mazwai tam size göre olabilir.Creative Commons aracılığıyla sitede yer alan videolara, sitenin sade ve basit tasarımı sayesinde rahatça ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu videolar üzerinde dilediğiniz gibi edit yapabilirsiniz. İşin güzel tarafı Mazwai hiçbir üyelik zorunluluğu, ücret, indirme sınırı gibi şeylerle kullanıcıların canını sıkmıyor. 

Hd kalitede olan videoların üzerinde durarak ön izlemesini yapabileceğiniz sitede videoları .mp4 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mazwai'nin websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0