Volkswagen'den Pick-Up Ofis Konsepti: VW Tristar

1
0
0
0
0
​Volkswagen, dört tekerlekli çekiş sistemi Syncro’nun 30. Yıl dönümünü, özel olarak hazırladığı konsept ürünü olan pick-up Tristar ile kutluyor.
Volkswagen, dört tekerlekli çekiş sistemi Syncro’nun 30. yıl dönümünü, özel olarak hazırladığı konsept ürünü olan pick-up Tristar ile kutluyor.
 
Almanya’nın Hannower ilinde düzenlenen IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda görücüye çıkarılan Tristar’ın, önümüzdeki yılların Transporter modeli olacağı söyleniyor. Tasarımıyla arazi taşıtlarını andıran Tristar, köşeli hatlarıyla göze çarpıyor.
 
Mevcut Transporter’lara göre yerden 30 mm daha yüksek olan Tristar’ın 2 litre turbo dizel motoru 201 beygir gücünde. 10 saniyede 0-100 km/s hıza ulaşan Tristar’ın maksimum çıkabildiği hız ise 185 km/s. 17 inçlik jantlar ve siyah plastik gövdeye sahip olan Tristar’ın göze çarpan özelliklerinden bir tanesi de içerisinde 20 inçlik tablet masası ve espresso makinesinin bulunması.
 
Sürücü koltuğunun sağ tarafa dönmesiyle Tristar’ın içi bir ofise dönüşebiliyor. Şu an için konsept aşamasında olan aracın ne zaman ve nasıl bir fiyatla piyasaya sürüleceği şu an için belli değil.1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0