Webtekno'dan Hediyeler Geliyor!

0
0
0
0
0
Ailenizin teknoloji sitesi Webtekno hediye dağıtmaya devam ediyor! Bu kez kırmadık, ve akıllı telefonu size yollamaya karar verdik!

Her parçaladığımız telefon incemelesinde "o telefonu kıracağına bize ver" dediniz, biz de bu kez öyle yapalım dedik ve Asus Zenfone 4'ü sizlere hediye etmeye karar verdik! Bunun yanında kablosuz görüntü aktarma cihazı, kulaklık ve Webtekno bardakları da cabası!

Yapmanız gereken ise çok basit! Öncelikle buradaki webtekno facebook sayfasını beğenmek! (zaten çoğunuz beğenmişsinizdir de biz yine de söyleyelim)  Sonrasında ise yine facebook sayfamızda başa tutturduğumuz şuradaki paylaşımı aşağıdaki gibi herkese açık şekilde profilinizde paylaşın. (herkese açık şekilde paylaşın ki biz de sizi orada paylaşanlar listesinden bulalım.)

Son olarak da facebook sayfamızda yaptığımız paylaşımlardan dilediğiniz 5 tanesini  beğenin. (5 kere mouse'a tıklayacaksınız sadece çok basit) 

İşte bu kadar basit! Bunları yaptıktan sonra çekilişe katılmak için hak kazandın bile!(Herkese açık şeklinde paylaşma yapmayı olur da beceremezseniz diye de anlattık! "Neden herkese açık? Ben paylaşmıyorum arkadaş!" diye soranlar için de belirtelim sen herkese açık şekilde paylaşmazsan arkadaş listende olmadığımız için biz senin paylaşıp paylaşmadığını anlayamıyoruz. O yüzden arada kaynamamak için "herkese açık" şeklinde paylaşım yapılması şart.)
 

 Hediyeler Neler Peki?

  • 1 Adet Asus Zenfone 4!
  • 1 Adet Kablosuz Görüntü Aktarma Cihazı (telefonunuzdan, bilgisarayarınızdan kablosuz bir şekilde görüntüyü televizyonunuza aktarmanızı sağlar, videosunu da çekicez zaten izlersiniz.)
  • 1 Adet Sony Kulaklık
  • 10 Adet Webtekno Bardağı (tabi ki de paha biçilemez)

 

 Kurallarımız da var tabi

  • Daha önce bizden hediye kazananlar tekrar hediye kazanamaz. ( Gözünü Allah doyursun derler adama, o kadar hediye kazanmak için bekleyen varken 2. hediye çok lüks olur. )
  • Webtekno ve İzmo Bilişim çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmaya teşebbüs bile edemez.  ( Yok artık bi de katılsaydı? Teknolojiye Atarlanan Adam ağzınıza kürekle vurur sonra. )
  • Kampanya bitiş tarihi ise 21 Eylül 2014 Pazar 23:59'dur. ( Bu saatten sonra yapılan paylaşımlar yok hükmündedir, görünmezdir kaale alınmadığı gibi bunları yapan kişiler dışlanacaktır )
  • Kazananlar ise 22 Eylül Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar Webtekno.com ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurulacaktır. ( Memur değiliz biz saat 19:00'a kadar çalışıyoruz merak etmeyin )


Anlamadığınız ya da çalışmadığınız yerden çıkan sorular var ise, çekinmeyin bu haberin altında yorum olarak bize yazın. Üşenmeyiz cevaplarız. Hadi bakalım ballı olan kazansın.

Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip eden daha sempatik gelebilir gözümüzü;

Webtekno Google+
Webtekno Youtube
Webtekno Twitter
Webtekno Instagram

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0