Webtekno'dan Teknolojik Hediyeler Geliyor!

0
0
0
0
0
Webtekno, hediye dağıtmaya devam ediyor! 1 hafta önce T.A.A’nın incelediği Doogee DG800 adlı akıllı telefonu hediye ediyoruz! Tabi ki hediyelerimiz bununla sınırlı değil: Samsung HMI500 Bluetooth kulaklık ve Codegen Power taşınabilir şarj aleti de vereceğimiz hediyeler arasında.

Webtekno, hediye dağıtmaya devam ediyor! 1 hafta önce T.A.A’nın incelediği Doogee DG800 adlı akıllı telefonu hediye ediyoruz! Tabi ki hediyelerimiz bununla sınırlı değil: Samsung HMI500 Bluetooth kulaklık ve Codegen Power taşınabilir şarj aleti de vereceğimiz hediyeler arasında.
 
Bir önceki kampanyalarımızda olduğu üzere bunda da yapmanızı istediğimiz bazı kurallar var. Öncelikle Facebook (https://www.facebook.com/webtekno) sayfamızı beğenmeniz gerekiyor. (ola ki hala aranızda beğenmemiş olanlarınız varsa, onun ayıbı zaten )

Sonrasında Facebook’ta paylaştığımız şurada yer alan görseli, “herkese açık” şekilde paylaşmanız gerekiyor. (bunun da sebebi, yapmış olduğunuz paylaşımı biz de görebilelim ki kampanyaya dahil olasınız)

Son olarak Facebook’ta yapmış olduğumuz paylaşımlardan 5 tanesini de beğenmelisiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra kampanyamıza katılmış olacaksınız.


 
 

 Hediyelerimizi tekrar hatırlatalım

  • 1 adet Doogee DG800 ( Telefonu TAA incelemişti, buradan izleyebilirsiniz. )
  • 1 adet Samsung HMI500 Bluetooth kulaklık
  • 1 adet Codegen Power taşınabilir şarj aleti
  • 5 adet Webtekno bardağı
  • 10 adet İzmo Bilişim bardağı

 
Birkaç hatırlatma yapmamızda daha fayda var: Bizden daha önce hediye kazanmış olan kişiler tekrar hediye kazanamaz. Ayrıca İzmo Bilişim çalışanları ve Webtekno ekibi kampanyaya katılamaz. (rızkınızda gözümüz yok yani) Kampanyaya son katılma tarihi ise 9 Kasım saat 23:59.  Sonuçlar ise 10 Kasım 2014'te sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız üzerinden duyurulacak.
 
Bize sormak istediğiniz herhangi başka bir şey varsa, buradan ulaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarında üyeliğiniz varsa, bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.
 
Webtekno -Google+
Webtekno -Youtube
Webtekno -Twitter
Webtekno -Instagram

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0