Xiaomi’den 450 Dolara Katlanabilir Elektrikli Bisiklet!

2
0
0
0
0
Ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten Xiaomi, katlanabilir ve elektrikli bisikleti Mi QiCYCLE’ı duyurdu.
Xiaomi, Mi QiCYCLE Electric Folding Bike adındaki yeni elektrikli ve katlanabilir bisikletini duyurdu. 250w, 36V motor ve 20 Panasonic lityum-iyon pil paketleriyle -tıpkı Tesla’da olduğu gibi- birlikte gelen bisiklet, tek bir şarjla 45 kilometre yol katedebiliyor. 

Şehir içinde bisiklet sürmeyi seven kişiler için ilginç bir seçenek olacak Mi QiCYCLE Electric Folding Bike, ayrıca ‘akıllı’ etiketini taşıyan bir ürün. Hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, GPS verilerini, yaktığınız kaloarileri, kısacası bisiklet üzerinde yaptığınız her işlemi uyumlu mobil uygulama üzerinden takip etmenizi sağlayan bisikletin marifetleri yalnızca bunlarla da sınırlı değil. IDbike Tork Ölçüm Yöntemi adlı bir sisteme sahip olan Mi QiCYCLE Electric Folding Bike, pedala uyguladığınız baskı sertliğini istediğiniz seviyede ayarlayabilmenizi sağlıyor -size en uygun olacak şekilde-.

455 dolar etiket fiyatına sahip olan bisiklet, şimdilik yalnızca Çin’deki müşterilerle sınırlı olacak sayıda üretilmiş. Gelen talep yoğunluğuna göre Mi ekosistemi içindeki yerini sağlamlaştıracak ürün, küresel pazarda da satışa sunulabilecek.


2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0