Yeni Bebek Sahipleri İçin Kurtarıcı Özelliklerdeki Akıllı Beşik: mamaRoo

0
0
0
0
0
Yeni bebek sahiplerinin keyfini yerine getirecek bir akıllı özellikteki cihaz daha. mamaRoo akıllı beşiği
Her haberimizde yeni bir akıllanan cihazdan bahsediyoruz. En son araba anahtarlığına kadar geniş bir yelpazeye yayılan akıllı cihazlara bir yenisi daha eklendi.

4moms adındaki şirket tarafından üretilen akıllı beşik ise belki de kullanıcılarını en mutlu edecek akıllı cihaz olmaya aday.

CES 2015 fuarında da stand açarak tanıtım yapan şirketin mamaRoo adındaki farklı özellikli akıllı beşikler üren firma aslında 2012 yılından beri bazı ürünleri ülkemizde bulunuyor.Beşik (ya da ana kucağı), tıpkı annelerimizin bebeklere yaptığı hoplatma, sallama gibi fonksiyonları yerine getiren cihazda 5 ayrı sallama seçeneği bulunuyor. Aynı zamanda 5 farklı anne karnı sesi de bulunan cihaz huysuzluk yapan bebeklerden bir nebze olsun annelerin nefes almasını, rahatlamasına yardımcı oluyor. Dönencesi bebeklerin en rahat görebildikleri uzaklığa konumlandırılan beşik, kolayca yıkanabiliyor.

CES 2015 ile tanıtılan yeni versiyonunda Android ve iOS üzerinden uygulama desteği sunan beşik, iOS 7 ve Android 4.3 sürümleri ve sonrasını destekleyen telefon ve tabletler üzerinden kullanılabiliyor.Dijital ekranı üzerinden yapacağınız ayarlamaları artık uyuglama üzerinden yapabilecek ve aynı zamanda bebeğiniz için müzik de açabileceksiniz.

Hali hazırda ülkemizde 500TL-700TL arasında değişen mamaRoo beşiklerinin uygulama destekli yeni versiyonları $240-$270 arasında Amerika'da satışa çıktı. Uygulama destekli mamaRoo 2015 versiyonları ülkemize ne zaman geleceği ve ne kadar ücretle satılacağı ise bilinmiyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0