• Anasayfa
  • Sinema
  • Zombieland 2'nin Çekim Tarihleri Sonunda Belli Oldu

Zombieland 2'nin Çekim Tarihleri Sonunda Belli Oldu

33
2
1
0
0
2009 senesinde vizyona giren ve korku-komedi türlerini bir arada işleyiş şekliyle hayli sevilen yapım Zombieland'in ikinci filmi geliyor. Filmin çekimleri 2019'da başlayacak.

Zombilerin etrafta gezerek korku saldığı diziler ve filmler son birkaç senedir oldukça popüler. Zombieland'de vizyona girdiği 2009 senesinde adından bolca bahsettirmiş ve zombileri ele alış şekliyle de hayli sevilmişti. Son bir senedir de filmin ikincisinin geleceği haberleri ortalıkta dolaşıyordu. Filmin sevenlerinin beklediği resmi açıklama da nihayet geldi. 

Açıklamalara göre Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg ve Abigail Breslin ikinci filmde de rol alacak. 2019 senesinin Ekim ayında filmin vizyona girmesi bekleniyor çünkü bu tarih filmin 10. senesine denk geliyor. Filmin senaristlerinden Paul Wernick, filmi 10. yılını kutlamak için planları olduğunu belirterek 'Zombieland'ın onuncu yıldönümüne gidiyoruz. Zombieland, 2009 yılının Ekim ayında çıktı. Onuncu yıl dönümümüz için nasıl haberler aldığınızı bilmiyoruz ama bu arada bir Zombieland 2 olabilir...' ifadelerini kullandı.

Film beklendiği gibi 2019'da vizyona girermi bilinmez ancak artık kesin olarak projeye başlandığını biliyoruz. Korku ve komedi türünü aynı anda izlemenin keyifli olduğunu düşünüyorsanız ve zombileri de seviyorsanız, Zombieland 2'yi seveceksiniz. Eğer ilk filmi izlemediyseniz de göz atmanızı öneririz.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/zombieland-2-is-happening-in-2019-with-original-ca/1100-6458982/
33
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
33
2
1
0
0