• Anasayfa
  • Oyun
  • Marvel's Avengers, Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Alarmları Şimdiden Kurun: Marvel's Avengers, 29 Temmuz'da PC ve PS İçin Ücretsiz Olacak

105
25
7
3
1
MCU ile ilgili en sevilen oyunlardan biri olan Marvel's Avengers, 29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Steam, PlayStation ve Stadia'da ücretsiz olacak.

Steam, PlayStation ve Stadia'da bulunan Marvel's Avengers son derece beğenilen bir oyun olsa da birçok kişi 245 TL olmasından dolayı henüz oyunu deneyebilmiş değil. Oyunun yapımcıları, pahalı olmasından dolayı oyuna bir şans veremeyen oyuncular için yeni bir etkinlik düzenliyor. 

29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinlikte Marvel's Avenger, Steam, PlayStation ve Stadia'da ücretsiz oynanabilir olacak. Aynı zamanda bu süreç boyunca normalden 4 katı daha fazla EXP elde edilecek.

Oyun, sadece bu süre zarfında ücretsiz olacak

Marvel's Avengers

Öncelikle oyunun tıpkı Epic Games'in her hafta yaptığı gibi ücretsiz bir şekilde verilmediğini belirtelim. Oyunu indirmek her ne kadar ücretsiz olsa da 1 Ağustos tarihinden sonra oyuna giriş yapabilmek için yine satın almanız gerekecek. Hafta sonu yaptığınız tüm ilerlemeler, oyunun içerisine kaydedilecek ve satın aldıktan sonra oyunu bıraktığınız yerden oynamaya devam edebileceksiniz.

Oyunu belirtilen tarihler arasında indirdiğiniz zaman, Operation: Future Imperfect ve Operation: Taking AIM gibi bugüne kadar gelen tüm paketlerden faydalanabileceksiniz. Aynı zamanda 27 Temmuz'da çıkacak Family Reunion Omega Level Threat, Mega Hives ve Odds Scientist Supreme Sector da hafta sonu ücretsiz oynanabilir olacak. 

Oyunun Steam'deki listeleme sayfasına buradan, PlayStation Store'daki sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.vg247.com/2021/07/22/marvels-avengers-will-free-play-next-weekend-alongside-4x-xp-bonus/
105
25
7
3
1
Emoji İle Tepki Ver
105
25
7
3
1