Yardım İstediği İçin Linç Yiyen Şahan Gökbakar: Evim Yanarken Yardım İstemeyeceğim

67
19
9
7
3
Marmaris'te çıkan orman yangınlarındaki mücadelesi ile Türkiye'nin gündemine oturan Şahan Gökbakar, sosyal medyada uğradığı linç ile ilgili açıklamalarda bulundu. Evinin yandığını görmek isteyenlerin olduğunu söyleyen komedyen, o gün geldiğinde kimseden yardım istemeyeceğini belirtti.

Türkiye'de orman yangınları felaketleri yaşanmaya devam ederken bu süreçte ön plana çıkan bazı isimler var. Bu isimlerden bir tanesi de Şahan Gökbakar. Sosyal medyada yaptığı canlı yayınlar ile yangınlara ilişkin son durum bilgisi geçen ünlü komedyen, geçtiğimiz günlerde yaptığı yardım çığlıklarının ses getirmesi üzerine de hem kahraman hem de fırsatçı ilan edilmişti. Zira Gökbakar'ın yaptığı çağrı üzerine bölgeye havadan destek verilerek yangın söndürülmüş ancak sosyal medyadaki bir bölüm bunu, "kendi evinin derdine düştü" şeklinde yorumlamıştı.

Şahan Gökbakar, sosyal medyada uğradığı lincin ardından bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda yaşadığı süreci özetleyen Gökbakar, yangınlar başladığında İstanbul'da olduğunu ancak haberi alır almaz Marmaris'e geldiğini, buraya bin adet yangın tüpü getirip dağıttığını ve kendi evi için de su pompası gibi ürünler alarak tedbir almaya çalıştığını ifade etti. Evinin yangın riski taşımadığını söyleyen komedyen, kendisini suçlayanlarla ilgili de açıklamalarda bulundu.

"Kimseden yardım istemeyeceğim"

Şahan Gökbakar

Evinin yandığını görmek isteyen insanların olduğundan bahseden Şahan Gökbakar, o gün geldiğinde kimseden yardım istemeyeceğini söyledi. Olayla ilgili fazla konuşmak istemeyen Gökbakar'ın yaptığı bu açıklama, içerdiği mesaj açısından çok daha fazla şey anlatıyordu.

Kaynak : https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/sahan-gokbakar-kendi-evim-icin-kimseden-yardim-istemeyecegim,KAmEA4PIGEGr1B-MnDx-1w/6zKlfCr9w0mHrRkduWVyIA
67
19
9
7
3
Emoji İle Tepki Ver
67
19
9
7
3