• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony, PlayStation 5'in 'Hit' Olacağına İnanıyor

Sony, PlayStation 5'in 'Hit' Olacağına İnanıyor

56
3
3
2
1
Sony'nin Mali İşler Müdürü Hiroki Totoki, şirketin finans brifinginde PlayStation 5'e değindi. Totoki, PlayStation 5'in tüm oyunseverler tarafından beğenileceğini ve hit bir ürün olacağını söyledi.

Japon teknoloji devi Sony'nin oyun sektörünün en popüler oyun konsollarından PlayStation'ın son üyesi için çalışmaları sürüyor. Şirket, PlayStation 5'i önümüzdeki yılın sonlarına doğru piyasaya sürecek ve oyunseverler, bu yeni konsola kavuşacaklar. Şimdi ise PlayStation 5 ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Şirketin önemli bir isminden PlayStation 5'le ilgili dikkat çeken bir çıkış yapıldı.

PlayStation 5'le ilgili açıklamalar, Sony'nin Mali İşler Müdürü Hiroki Totoki tarafından yapıldı. Şirketin finansal durumu ile ilgili bir brifing veren Totoki, PlayStation 5'e de değinmeden edemedi. Sony Mali İşler Müdürü Totoki, PlayStation 5'in tüm oyunseverler tarafından beğenileceğini ve konsolun yüksek bir başarı yakalayacağını ifade etti.

PlayStation 5

Totoki'nin PlayStation 5'le ilgili açıklamaları bunlarla da sınırlı değil. Totoki, PlayStation 5'in hit bir ürün haline geleceğini düşünüyor. Totoki'nin PlayStation 5'le ilgili bir diğer düşüncesi ile oyunlarla ilgili. Sony'nin mali işlerden sorumlu bir numarası, PlayStation 5'e için hem Sony hem de üçüncü taraf şirketler tarafından üretilecek oyunların oyunseverleri her konuda tatmin edeceğini ifade etti.

PlayStation 5'in oyunseverlere tam manasıyla neler sunacağı bilinmiyor. Ancak geçmiş dönemde yapılan açıklamalar, Sony'nin PlayStation 5'i yeni teknolojilerle dolu geliştirdiğini gösteriyor. 2020 yılı, oyun sektörünün en çok PlayStation 5'i konuşacağı bir yıl olacakmış gibi görünüyor. 

Kaynak : http://www.pushsquare.com/news/2019/10/sony_ps5_game_lineup_will_satisfy_fans_console_set_to_be_a_success
56
3
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
56
3
3
2
1