Yerli Otomobilde İmzanız Olabilir: İşte Togg'un Yeni Kampanyası

43
27
4
2
1
29 Ekim'de fabrika açılışı yapacak Togg'dan yeni bir etkinlik geldi. Şirket, vatandaşların yerli otomobile imza atabilecekleri bir internet sitesi oluşturdu. Peki bu kampanyaya nasıl dahil olacaksınız?

2019 yılından beri konuştuğumuz yerli otomobil projesi Togg için artık nihayet sona gelmiş durumdayız. 29 Ekim'de bir etkinlik gerçekleştirecek olan Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), Bursa Gemlik'te kurulan fabrikanın açılışını resmen gerçekleştirecek. Bu açılıştan sonra da yerli ve elektrikli SUV için üretim süreci başlamış olacak.

Bugüne kadar attığı hem adımla ilgili kamuoyu açıklaması yapan Togg, şimdi ise yeni bir etkinlik başlattı. Bu etkinlik, bir imza kampanyasını içeriyor. Dileyen vatandaşlar, yerli otomobilin üzerine imza atıp, özel bir karta sahip olabilecekler.

Togg'un açıklaması şu şekilde:

"#Togg Akıllı Cihazımızın üstüne siz de imzanızı atın, bu gurura ortak olun. #YeniLigdeBenDeVarım demek için: yeniligdebendevarim.com #YeniLigGemlik"

Yapılan açıklamadan da anlayabileceğiniz üzere; başlatılan imza kampanyası için özel bir internet sitesi oluşturuldu. Bu internet sitesinde giriş yapan kullanıcılar, yerli otomobilin diledikleri bir yerini seçecek ve kendi imzasını ekleyecek. Böylelikle yerli otomobile imzasını bırakmış olacak. 

Ancak siteye erişmekte sorunlar yaşanıyor!

İmza kampanyası için başlatılan siteye ulaştığımızda, ciddi erişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Ancak Webtekno olarak yaptığımız denemelerden sonra, imzamızı atmayı başarmış durumdayız. Gelin hep birlikte sistemin nasıl çalıştığına bakalım.

togg

Siteye ulaştığınızda, yerli otomobilin fotoğrafıını görüyorsunuz. Ayrıca imza kampanyası için hazırlanan buton da bu sayfada yer alıyor. "Siz de imzanızı atın" butonuna tıkladığınızda ise şöyle bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz:

Togg imza kampanyası

Yönlendirildiğiniz sayfada Togg ekosistemi için bir hesap oluşturmanız isteniyor. Burada istenen bilgileri girip kayıt olduktan sonra da imza aşamasına geçiyoruz.

yerli otomobil imza

Hesabınız aktif edildikten sonra isminizin ve soy isminizin yer aldığı özel yazı fontları görüyorsunuz. Dilediğiniz fontu seçtikten sonra da imzanın yerini seçiyorsunuz ve işlemi tamamlıyorsunuz. İmzayı attıktan sonra da şöyle bir kartın sahibi oluyorsunuz:

Kart

Eğer siz de yerli otomobilin üzerine imza atmak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

43
27
4
2
1
Emoji İle Tepki Ver
43
27
4
2
1