• Anasayfa
  • Otomobil
  • Türkiye'de 'Yılın En İtibarlı Otomobil Markası' Belli Oldu

Türkiye'de 'Yılın En İtibarlı Otomobil Markası' Ödülünün Kazananı Açıklandı

47
15
4
2
1
Marketing Türkiye tarafından düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında Binek Otomobil kategorisinde 'Yılın En İtibarlı Markası' belirlendi. Ödülün sahibi ve diğer detaylar haberimizde.

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" sahiplerini buldu. 2019 yılını Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri olarak tamamlayan Fiat, Marketing Türkiye The ONE Awards Ödülleri binek otomobil kategorisinde itibarını en çok artıran marka seçildi.

İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması kapsamında; 40 farklı sektörden yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve iş ortakları, 12 ilde toplam 1200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Fiat, halk jürisi tarafından "Yılın En İtibarlı Markası" ödülüne layık görüldü.

fiat the one awards türkiyenin en itibarlı otomobili

Fiat Pazarlama Direktörü Özgür Süslü konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları aktardı:

"Başarımızı 'Yılın En İtibarlı Markası' ödülüyle taçlandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobili Egea Ailesi ve Fiat ürün gamında yer alan tüm yenilikçi modellerimizle çıtamızı her geçen yıl daha ileriye taşıyoruz. Başta 4'üncü kez 'Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Otomobili' olan Egea Ailesi olmak üzere, Fiat ürün gamında yer alan tüm modellerimizle herkes iyi bir otomobile sahip olsun diye çalışıyoruz.

Amacımız konfor, tasarım ve teknolojiyi herkes için ulaşılır kılmak. Ayrıca Fiat Engelsiz Hareket sosyal sorumluluk projemizle mobiliteyi ve motor sporlarındaki varlığımızla da sürüş keyfini ulaşılabilir kılma vizyonumuzu destekliyoruz. 2020 yılında da bu yolda yürümeye devam edeceğiz.''

Fiat'ın Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen otomobili olan Egea, bu yıl dördüncü kez Türkiye'nin en çok satılan otomobili olmuştu.

Kaynak : https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/otomotiv/fiata-yilin-en-itibarli-otomobil-markasi-odulu/655352
47
15
4
2
1
Emoji İle Tepki Ver
47
15
4
2
1