Fotoğraf Haberleri

  1. Bildiğiniz gibi artan teknoloji nimetlerinden kameralar da yararlanmakta. En son çok yüksek fps değerleri ve MP ve HD görüntü bakımından çok yüksek değerlere ulaşan bu teknoloji adına geleceği gösterecek efsane bir video yayınlandı. Videoda çekilen bir fotoğraf görüntüsüne 4.5km uzaklığa 343x bir zoom yapılıyor!
  2. Araba sektöründe özellikle kadın kullanıcılar arasında farklı bir yeri olan Mini Cooper, Çin’in en büyük kenti olan Şangay’daki otomobil fuarında sanal gerçeklik gözlüğünü duyurdu. Oldukça şık görünen sanal gerçeklik gözlüğü, Head up Display ile yol verilerini takip edebileceğiniz bir navigasyonu önünüze getiriyor.
  3. Bu yazımız, selfie çılgınlığını sonuna kadar yaşayan arkadaşları daha çok ilgilendiriyor. 'Nasıl daha iyi selfie çekeriz?' sorusunun cevabı olarak karşımızda 5 tane ürün bulunuyor.
  4. Selfie ya da özçekim, kullanıcılar tarafından artık çok farklı şekillerde kullanılıyor. Örneğin Motorola, selfie çubuklarının bundan sonra çok daha önemli bir yerinin olacağını ve kişilerin karakterini dahi yansıtacağını belirten bir video paylaşmıştı.
  5. Android telefonuzda HDR çekim yaparken tüm sorunları çözdüğünüzü söyleyemeyiz ama güzel sonuç almak için size yardımcı olduğu kesin. Şimdi size HDR fotoğraflarla normal fotoğraflar arasındaki farkları göstereceğiz.