Google Pixel Fold'un Oldukça Şık Duran Yeni Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

6
3
1
0
0
Google Pixel Fold'un Oldukça Şık Duran Yeni Render Görüntüleri Ortaya Çıktı
Google'ın katlanabilir akıllı telefonu Pixel Fold, yakında piyasaya sürülebilir. Cihazın sızdırılan son renderları, tasarımını ve özelliklerini gözler önüne seriyor.

Google, katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde uzun zamandır çalışıyor. Ancak şirket, bu konuda bir hayli sessiz kalmayı tercih ediyor. Son zamanlarda ortaya çıkan sızıntılar, Google'ın ilk katlanabilir telefonu olan Pixel Fold'un 2023 yılında gelebileceğini gösteriyor.

Pixel Fold hakkında resmi bir açıklama olmasa da sızıntılar ve güvenilir söylentiler sayesinde cihazın tasarımı, donanım özellikleri ve daha fazlası hakkında bazı bilgiler edindik. Gelin onlara bir göz atalım.

Pixel Fold'un render görüntüleri

Pixel Fold'un tasarımını ilk olarak geçen yıl Frontpagetech tarafından sızdırılan renderlarda görmüştük. Renderlar, cihazın Samsung Galaxy Z Fold3'e benzer bir form faktörüne sahip olduğunu gösteriyordu. Cihazın dışında küçük bir ekran, arkasında ise üçlü kamera kurulumu bulunuyor.

Şimdiyse paylaşılan yeni renderlar, cihazın daha net bir görünümünü ortaya çıkardı. Bu renderlarda, cihazın dış ekranının köşelerinin yuvarlatıldığı, menteşe kısmının oldukça ince olduğu ve arka panelin son Pixel modellerine benzediği görülüyordu.

Pixel Fold'un fiyatının 256 GB model için 1.799 dolar (35.000 TL~), 512 GB model için ise 1.919 dolar (37.300 TL~) olacağı ve cihazın ön sipariş kampanyası da bulunacağı iddia ediliyor. Pixel Fold'un resmi olarak ne zaman tanıtılacağı ise henüz belli değil. Ancak bazı kaynaklar, cihazın Mayıs 2023'te Google I/O etkinliğinde tanıtımının yapılacağını söylüyor.

Kaynak : https://www.xda-developers.com/google-pixel-fold-official-render-leak/
6
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
3
1
0
0