• Anasayfa
  • Oyun
  • Hitman 3'ün Sistem Gereksinimleri Açıklandı

İlk Yılında Epic Games'e Özel Olacak Hitman 3'ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

39
12
2
2
0
IO Interactive, yaklaşmakta olan Hitman 3'ün sistem gereksinimlerini açıkladı. Şirketin, oyunun Epic Games listeleme sayfası üzerinden yaptığı açıklamalara göre Hitman 3, normal ayarlarda pek çok bilgisayarda oynanabilecek. Yüksek ayarlardaysa güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duyulacak.

IO Interactive, bundan yaklaşık bir yıl önce üçüncü Hitman oyunu üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Ancak şirket, oyunla ilgili olarak çalışmalarını sessiz sedasız sürdürdü ve bizler de bugüne kadar Hitman 3'le ilgili detaylı bilgilere sahip olamadık. Şirket, kısa bir süre önce Hitman 3'ün ilk yılında Epic Games'e özel olacağını duyurmuştu. Yaşanan son gelişme, oyunun sistem gereksinimlerinin ne olacağını gözler önüne seriyor.

Hitman 3, bir süredir zaten Epic Games'te listeleniyordu. Yetkililer, Hitman 3'ün listeleme sayfasında yaptıkları güncellemeyle oyunun sistem gereksinimlerini açıkladılar. Açıklanan sistem gereksinimlerine baktığımızda, oyunu çalıştırabilmek için orta seviye, yüksek ayarlarda oynayabilmek içinse üst seviye bir bilgisayara ihtiyaç duyulacağını açıkça görebiliyoruz.

Hitman 3

Hitman 3'ün sistem gereksinimleri

Epic Games'teki Hitman 3'ün listeleme sayfasında yer alan bilgilere göre bu oyunu oynamak isteyen oyunseverler, en düşük Intel Core i5-2500K ya da AMD CPU Phenom II X4 940 işlemciye ihtiyaç duyacaklar. Bu işlemcinin 8 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 ekran kartıyla desteklenmesi gerekecek. Ayrıca Hitman 3, bilgisayarınızda 80 GB civarında yer kaplayacak.

Geliştirici ekibin tavsiye ettiği sistem gereksinimlerine baktığımız zaman Intel Core i7-4790 işlemciye ek olarak Nvidia GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56 ekran kartlarından birine ihtiyaç duyulacağını görüyoruz. Buna ek olarak da 16 GB RAM, Hitman 3'ü yüksek kalitede oynayabilmeniz için gerekli olacak. Az önce de belirttiğimiz gibi; orta seviye bilgisayarlar bu oyunu çalıştıracak ancak yüksek kalite, sadece üst seviye bilgisayarlarda mümkün olacak.

Hitman 3

Geçtiğimiz dönemlerde yapılan açıklamalara göre yaklaşmakta olan Hitman oyunu, 2021 Ocak ayında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Google Stadia için piyasaya sürülecek. Ayrıca bu oyun, PlayStation 4 ve PlayStation 5 üzerinden sanal gerçeklik ekipmanlarıyla oynanabilecek. Hitman 3'ün sanal gerçeklik desteği, oyunları ekipmanlarla oynamayı seven oyuncuları memnun edecek gibi görünüyor.

Geliştirici ekip, birkaç gün önce de Hitman 3 için bir tanıtım videosu yayınlayarak oyunu genel hatlarıyla tanıtmış oldu. Tanıtım videosunun açıklamalarında yer alan bilgilere göre Hitman 3, farklı lokasyonlarda geçecek ve bu lokasyonlardan bir tanesi de İngiltere olacak. Oyunun neler sunacağını tam anlamıyla bilmek mümkün değil ancak aşağıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosu, oyunla ilgili ipuçları yakalayabilmenizi sağlayabilir.

Kaynak : https://gamingbolt.com/hitman-3-pc-requirements-revealed
39
12
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
39
12
2
2
0