• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei Mate 40 Pro'nun Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı

Huawei Mate 40 Pro'nun Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı

17
7
5
3
0
Huawei'nin eylül ayında çıkaracağı düşünülen amiral gemisi akıllı telefonu Mate 40 Pro'nun ekran koruyucusu ortaya çıktı. Ekran koruyucusu, Mate 40 Pro'nun ekranıyla ilgili bazı özellikleri de bizlere göstermiş oldu.

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, geçtiğimiz sene eylül ayında çıkardığı Huawei Mate 30 serisiyle kullanıcıların takdirini kazanmayı başarmıştı. Oldukça güçlü bir donanıma sahip olan cihaz, tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

Bugün Mate ailesinin yeni üyesi Huawei Mate 40 Pro'nun ekran koruyucu ortaya çıktı. Çin'in sosyal medya platformu Weibo'daki 'digital chat station' isimli kullanıcı tarafından ortaya çıkarılan ekran koruyucusu, cihazın ekranının nasıl olacağını da bir nebze göstermiş oldu.

Huawei Mate 40 Pro ekran koruyucusu ortaya çıktı

huawei mate 40 pro ekran koruyucu

Huawei Mate 40 Pro'ya ait olduğu iddia edilen ekran koruyucusuna ait görsellere baktığımızda, ekranın kıvrımlı bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Kıvrımlı ekrana sahip olan telefonun alt ve üst çerçeveleri de oldukça ince. Digital chat station'ın verdiği bilgilere göre Mate 40 Pro'nun ekranı 6,6 inç civarında olacak.

huawei mate 40 pro ekran koruyucu

Ortaya atılan iddiaya göre aksesuarın geliştiricisi, Huawei Mate 40 Pro için özel olarak sertleştirilmiş bir filmi kalıba döktü. Ekran koruyucusunun görsellerine baktığımızda alt ve üst taraftaki çerçevelerin oldukça ince olduğu görülüyor. Telefonun sağ ve sol tarafında herhangi bir çerçeve yer almazken soldaki kıvrımın çok daha büyük olduğu da görülebiliyor.

huawei mate 40 pro ekran koruyucu

Huawei'nin yeni amiral gemisi Mate 40 Pro, daha güçlü bir performans için 5 nm prosesini kullanan Kirin 1020 işlemciden gücünü alacak. Şu an hata ayıklama ve üretim sürecinde olan Mate 40 serisinin eylül ayı sonlarında çıkması bekleniyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça Mate 40 serisiyle ilgili yeni bilgiler çıkmaya devam edecektir. Biz de çıkan yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : https://sparrowsnews.com/2020/08/02/huawei-mate-40-pro-screen-protector/
17
7
5
3
0
Emoji İle Tepki Ver
17
7
5
3
0