Stan Lee, Spider-Man Oldu: İlk Kez Çizdiği Bir Süper Kahramana Dönüştü.. [Video]

26
11
2
2
0
Marvel's Spider-Man Remastered için üçüncü taraf mod oluşturuldu. Nexusmods üzerinden servis edilen bu mod, dünyaca ünlü çizgi roman yazarı Stan Lee'yi oyuna getiriyor. Peki Stan Lee kim ki Spider-Man oyununda kendisine yer buldu?

Video oyun tutkunları, bir süredir "Marvel's Spider-Man Remastered" ile haşır neşir oluyorlar. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen oyun, pek çok oyun tutkunundan tam not almayı başarmış durumda. Ancak Marvel's Spider-Man Remastered yalnızca kalitesi ile değil, modlanabilir yapısı ile de dikkat çekiyor. Hatta daha birkaç gün önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, bu oyun için geliştirilen bir modu kullanarak, oyundaki her şeyi değiştirebileceğinizden bahsetmiştik.

Şimdiyse oyunla ilgili yine çok konuşulacak bir gelişme yaşandı. "tiffsomniac" kullanıcı adıyla mod paylaşımları yapan bağımsız bir geliştirici, Marvel's Spider-Man Remastered için yeni bir mod oluşturdu. Bu mod, oyundaki Spider-Man karakterini dünyaca ünlü çizgi roman yazarı Stan Lee ile değiştirdi. Peki bu ne anlam ifade ediyordu? Stan Lee ile Spider-Man'in arasında nasıl bir bağ var?

Stan Lee, günümüzün en popüler süper kahramanlarının yaratıcısıydı!

Spider-Man Remastered

Stan Lee, video oyun dünyasının da sinema sektörünün de bugünkü noktaya gelmesini sağlayan önemli bir isim. Zira Stan Lee, bugün Spider-Man başta olmak üzere; Fantastik Dörtlü, Kara Panter, Thor, Iron Man, Doctor Strange, Hulk, X-Men ve Daredevil gibi en popüler süper kahramanların yaratıcısı konumundaydı. Onun elinden çıkan hemen her çizgi roman karakteri, milyonlara ulaşmayı başardı. tiffsomniac da onun mirasına saygı duymak istemiş ve böyle bir çalışma yapmış gibi görünüyor.

Spider-Man

Tahmin edebileceğiniz üzere üçüncü taraf geliştiricinin hazırladığı mod, bazı sorunlara sahip. Öyle ki Stan Lee'nin kollarının koşarken biraz garip hareketler sergilediğini görebilirsiniz. Ayrıca Stan Lee'nin sallanma hareketi de biraz garip duruyor. Ancak tüm bunların bir sorun olmadığını düşünüyorsanız, siz de hiçbir bedel ödemeden Stan Lee'li Spider-Man Remastered oynayabilirsiniz.

Moda ulaşmak isteyen takipçilerimiz, buradaki bağlantıyı kullanabilirler.

Popüler bir mod sitesi olan Nexusmods, Marvel's Spider-Man Remastered için 100'den fazla moda ev sahipliği yapıyor. Bu modlara baktığımızda, Spider-Man'in kıyafetini değiştirebileceğinizi, Stan Lee gibi farklı farklı karakterler kullanabileceğinizi, oyunun grafiklerini iyileştirebileceğinizi ve daha pek çok şey yapabileceğinizi görüyoruz. Eğer Marvel's Spider-Man Remastered için hazırlanan modlara göz atmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Marvel's Spider-Man Remastered için hazırlanan Stan Lee moduna ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

Kaynak : https://comicbook.com/gaming/news/marvels-spiderman-remastered-pc-stan-lee-nexus-mods/
26
11
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
26
11
2
2
0