Spider-Man Remastered İçin 'Oyundaki Her Şeyi Değiştirebileceğiniz' Mod Yayınlandı: Örümcek Adam'ı Baştan Yaratabilirsiniz!

12
7
2
1
0
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Marvel's Spider-Man Remastered için özel bir mod oluşturuldu. Ücretsiz olarak yayınlanan mod, oyundaki neredeyse her şeyin değiştirilebilmesini sağlıyor.

Video oyun tutkunları için oldukça önemli günlerden geçiyoruz. Zira bir süre önce PlayStation özel oyunu olarak piyasaya sürülen Marvel's Spider-Man Remastered, geçtiğimiz günler itibarıyla Epic Games ve Steam aracılığıyla PC'ye geldi. Böylelikle oyuncular, PlayStation sahiplerinin favorileri arasında yer alan oyuna PC üzerinden ulaşma imkanı yakalamış oldular.

Şimdiyse Spider-Man'in PC sürümü ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Çiçeği burnunda Marvel's Spider-Man için özel bir mod geliştirildi. Mod sayfaları arasında oldukça popüler olan Nexus Mods üzerinden ücretsiz olarak servis edilebilen bu mod, Marvel's Spider-Man Remastered PC Modding Tool olarak isimlendiriliyor ve oyundaki her şeyin değiştirilmesine imkan tanıyor.

Kendi modunuzu oluşturup, paylaşabileceksiniz

Spider-Man

Marvel's Spider-Man Remastered PC Modding Tool, oldukça geniş kapsamlı bir mod oluşturucu olarak karşımıza çıktı. Zira bu modu kullanarak oyundaki tüm ögeleri değiştirebileceksiniz. Üstelik bu yazılım ile kendi oyun modlarınızı oluşturabilir ve bu modu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan Marvel's Spider-Man Remastered PC Modding Tool'u kullanmadan önce, bu modla ilgili bilmeniz gereken bazı şeyler olduğunu söyleyelim. Nexus Mod'da yapılan yorumlara baktığımızda, modun her zaman düzgün bir biçimde çalışmadığının ifade edildiğini görüyoruz. Ayrıca bu mod nedeniyle oyunun PC'de kapladığı alan da hayli artıyormuş.

Her şeye rağmen bu modu kullanmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak Nexus Mod'daki sayfaya ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://wccftech.com/spider-man-pc-modding-tool-released-by-modder/
12
7
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
12
7
2
1
0