9
2
2
1
1

Akıllı telefonlarımızı günlük olarak aksatmadan şarj etmek artık hepimizde alışkanlık haline geldi. Bu nedenle USB kablolarımızı yanımızdan bile ayırmıyoruz. Sürekli taşıma ve kıvırmalar sonucunda USB kablolarımız aşınabiliyor, işlevini kaybedebiliyor ve hatta kopabiliyor. Ancak Nonda Zus şarj kabloları bu durumu ortadan kaldırmak için geliyor.

Fiber teknoloji ile üretilen Nonda Zus şarj kabloları çelikten daha güçlü ve çok daha hafif bir madde olan kevlar ile örülmüştür. Ayrıca satışa çıkarılmadan önce de defalarca dayanıklılık testine tabi tutulan USB kablolar, tam anlamıyla kopmaya ve aşınmaya dayanıklı olarak karşımıza çıkıyor. Elbette böylesi bir dayanıklılık vaadinde bulunan USB kabloyu test etmesek olmazdı.

Güçlü bir şekilde iki yandan asıldık ve arabayı çekmeyi ihmal etmedik. Uyguladığımız kuvvetler sonucunda USB kablonun oldukça başarılı bir sonuç çıkardığını söyleyebiliriz.

Piyasadaki en dayanıklı şarj kablolarından biri olan Nonda Zus USB kablosunun sağlamlık testini izlerken iyi seyirleriz dileriz. Ayrıca Teknostore aracılığıyla USB kablosuna buradan ulaşabilirsiniz. 

9
2
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
9
2
2
1
1