Kanın Gövdeyi Götürdüğü Postal 4, Steam'de Erken Erişime Açıldı

21
11
2
1
0
Kanın Gövdeyi Götürdüğü Postal 4, Steam'de Erken Erişime Açıldı
Sadistliğin tavan yaptığı, kanın gövdeyi götürdüğü, kedilerin susturucu yapıldığı Postal serisinin yeni oyunu Postal 4, Steam'de satışa sunuldu. Erken erişime açılan Postal 4: No Regerts ismine sahip oyun için bir fragman da yayınlandı.

Amerikan oyun şirketi Running with Scissors tarafından ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürülen Postal isimli oyun serisini neredeyse tüm oyuncular duymuştur. Oynamasanız bile şiddet öğelerinin ne kadar fazla olduğuna illaki kulak aşinası olduğunuz bu serinin yeni oyunu, bugün itibarıyla Steam'de erken erişime açıldı.

Kedileri susturucu yapabilen, sadistliğin dozunu ileri seviyede artıran, oraya buraya mermi yağdırıp her yeri ateşe veren Postal Dude, Edensin ismi verilen bir şehirde 5 gün geçiriyor. Evet, etrafı kan gölüne çevirmeyi seven Postal Dude'u siz yönetiyorsunuz ve bu şekilde sadistliğinizin seviyesini de ölçebiliyorsunuz. (Bu tür şiddet öğelerinin sadece oyunda kalmasını 'şiddetle' tavsiye ediyoruz.)

Postal 4, tehlikeli ve tehlikesiz(!) silahlar arasında seçim özgürlüğü sunuyor:

Postal 4: No Regerts oyununda sizlere istediğiniz şekilde kaos yaratabilmeniz için imkân veriliyor. Buna örnek olarak su tabancasını verebiliriz. İsim sizi yanıltmasın, tehlikesiz olan bu aletin içine su, idrar veya benzin koyulabiliyor. Seçimleriniz, gayet masum gözüken bu aleti bir cinayet aletine dönüştürebiliyor.

Serinin diğer oyunlarındaki kürek, bumerang, kılıç gibi favori silahlar bu oyunda da yerini alıyor. Oyunun erken erişim versiyonunda şimdilik yalnızca pazartesi gününde yapılacak işlerin listesi bulunuyor. Bu, biraz da oyundaki silahların ve kötülüklerin ortaya çıkarılması için yapılmış. Oyun, şu anda Steam üzerinde indirimli olarak 28,80 TL fiyat etiketiyle satılıyor. İndirim promosyonu 21 Ekim tarihine kadar geçerli olacak.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/postal-4-announced-and-launched-on-steam-early-access-today/
21
11
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
21
11
2
1
0