• Anasayfa
  • Mobil
  • İddia: Samsung Galaxy S11’in Tasarımı Tamamlandı

Ünlü Twitter Kullanıcısı, Samsung Galaxy S11’in Tasarımının Tamamlandığını Duyurdu

35
4
1
1
1
Samsung’un bir sonraki amiral gemisi olacak Galaxy S11 hakkında iddialar gelmeye devam ediyor. Ice Universe, Twitter hesabından Galaxy S11’in tasarımlarının tamamlandığını ve birkaç gün sonra ortaya çıkabileceğini açıkladı.

Samsung, yılın ikinci amiral gemisi akıllı telefonunu tanıttığından bu yana neredeyse üç ay geçti. Henüz üzerinden çok fazla zaman geçmemişken Galaxy Note10 büyük bir ses getirmeyi başaramadı ve rakipleri iPhone 11, Mate 30, OnePlus 7T ve Pixel 4’ün gerisinde kalmış gibi görünüyor.

Katlanabilir telefonlar Galaxy Fold ve Huawei Mate X bile Note10’dan daha çok ses getirdi denilebilir. Tabii ki Samsung, bu hayal kırıklığını bir sonraki amiral gemisi modellerinde telafi etmeye çalışacaktır. Şirketin yeni amiral gemisi Galaxy S11’in 2020’nin şubat ayında tanıtılması bekleniyorken telefon ile ilgili söylentilerde bir bir gelmeye başladı.

Ice Universe: 'Galaxy S11'in tasarımı tamamlandı'

samsung galaxy s11 tasarımı tamamlandı

"Galaxy S11'in görünüşü ve konfigürasyonu temel olarak belirlendi ve sızıntı başlayacak"

Daha önce paylaştığı bilgilerle adını duyuran Ice Universe, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Galaxy S11’in tasarımının tamamlandığını ve yakın zamanda internete sızacağını söyledi. Ice Universe, geçtiğimiz günlerde yeni nesil Galaxy S telefonlarının 'konfigürasyonlarının' tamamlandığını da açıklamıştı. Ice Universe, son yıllarda Güney Koreli şirketin ürettiği telefonların piyasaya çıkmadan önce sıklıkla internete sızmasından dolayı Galaxy S11’in de tasarımının önümüzdeki günlerde internete düşeceğini belirtti.

Galaxy S11'in tasarımı merakla bekleniyor:

samsung galaxy s11

Şimdilik Galaxy S11’in tasarımı hakkında hiçbir bilgiye sahip değiliz. Önceki amiral gemilerine baktığımızda Samsung’un tasarım olarak neredeyse mükemmele yakın bir çizgiye ulaştığını görebiliyoruz. Ön kameraları konumlandırmak için Galaxy Note10 ve Galaxy S10’da ekranda delik açan şirketin bu yeni telefonda ne yapacağını görmek ilginç olabilir.

Önde gelen akıllı telefon üreticileri, ekranın altına yerleştirilmiş selfie kameraları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ancak bu teknolojinin olgunlaşması için biraz daha zamana ihtiyaç olabilir. Yine de net olan, Samsung’un Galaxy S11'de telefonu Galaxy Note10 ve Galaxy S10’dan ayıracak bir dizi değişiklik yapacağı çünkü tasarım, telefonun satışlarını etkileyen en önemli etkenlerden birisi. Galaxy S9 ile Galaxy S10’un satış farkını oluşturan faktörlerin en büyüğü olarak da tasarım değişikliği gösteriliyor.

Kaynak : https://bgr.com/2019/10/28/galaxy-s11-design-reportedly-finalized-which-means-leaks-arent-far-behind/
35
4
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
35
4
1
1
1