Tesla Cybertruck Şimdi de Polis Aracı Oluyor: İşte Böyle Gözükecek

4
0
0
0
0
Unplugged Performance, bir polis aracı hâline getirdiği Tesla Cybertruck'ın görsellerini paylaştı.

Unplugged Performance, cuma günü polis aracı hâline getirdiği Cybertruck'ı tanıttı. Aracın üzerinde polis ışıkları yer alırken dışında da kaplamalar yer alıyor. Ayrıca elektrikli pikapa megafon sistemi, polis radyosu ve bilgisayar sistemleri de eklendi. Bu Cybertruck'ta özel kablolama sistemleri kullanıldı ve araç, polis otomobillerinde kullanılan teknik yeterlilikleri sağlayacak şekilde özelleştirildi. 

polis cybertruck

Aslında bu türden Cybertruck tasarımları sık sık internette karşımıza çıkıyordu. Resmî olarak böyle bir araç tasarımının ortaya çıkmasından sonra polis kuvvetleri gerçekten de polis Cybertruck'ları edinebilecekler. UP'den gelen açıklamaya göre araçlar gelecek yıl teslim edilmeye başlanacak. 

Araçlar isteğe bağlı modifiye edilebilecek

polis cybertruck

Firmadan yapılan açıklamada, Cybertruck'ların farklı organizasyonların ihtiyaçlarına göre modifiye edilebileceği belirtildi. Polis aracı, askeri araç, arama ve kurtarma aracı gibi farklı amaçlarla Cybertruck'ları hazırlayabileceklerini ifade eden firma, isteğe bağlı olarak mahkum kompartmanı, silah dolabı gibi geliştirmeler de yapabileceklerini belirtiyor. 

cybertruck

UP.FIT daha önce Tesla Model 3 ve Model Y'yi de bazı polis birimleri için özel modifiye etmişti. Pek çok ülkede polis birimlerinin de elektrikli araçları kullanmak için çalışmalar yaptığı biliniyor. Elektrikli araçlar, hem yakıt hem bakım masrafları açısından büyük avantaj sağlıyor. 

Kaynak : https://www.teslarati.com/tesla-cybertruck-police-cruiser-unveil/
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0