• Anasayfa
  • İnternet
  • Twitch Yayıncısı, Hazırlanan İlginç Videoyu Görünce Şok Oldu

Twitch Yayıncısı, Kendisi İçin Hazırlanan İlginç Videoyu Görünce Şok Oldu

89
16
5
5
5
Twitch yayıncısı Maya Higa'nın 106 binden fazla takipçisi var. Ancak hayranlarından -en az- bir tanesi hapşırmaya takıntılı durumda ve Maya bunu çok rahatsız edici buluyor.

Twitch yayıncısı olan Maya Higa, bu hafta yayındayken hayranlarından birinin videolarının üzerinden geçtiğini ve her hapşırdığında bu sahneleri kırparak bir video klibe dönüştürdüğünü keşfetti. Bu kullanıcı Maya ile iyi geçinmek istemiyor gibiydi.

Maya “Birileri videolarımın üzerinden geçti ve benim her yerde, her yerde hapşırırken videolarımı yaptı dedi. “Sadece garip hapşırma fetişi gibi bir şey yüzünden  ‘maya1’, ‘maya2 ’, ‘maya3’ adlı klipler oluşturdular. Bu şekilde videolar hazırlamak için videolarımın üzerinden geçmenin ne kadar süreceğini biliyor musunuz? Bu videoları bu sabah gördüm ve ‘Ne oluyor böyle?’ dedim.”

"Videoları oluşturmak o kadar zaman almayabilir"

maya higa

Bir Reddit kullanıcısının belirttiğine göre, tüm hapşırıklarını yakalamak sanıldığı gibi çok zaman alıcı olmayabilir. Kullanıcı, “Sohbet kayıtlarına gidip 'Ctrl + F' ile 'Çok yaşa' cümlesini aratmak çok kolay. Bu sayede hapşırmanın zaman damgalarını bulup videolar ile eşleştirebilirsiniz dedi. Hatta, Maya'yı hedef alan Twitch kullanıcısının görünüşe göre hapşırmakta olan diğer kadın yayıncılar ile dolu bir sürü videosu olduğunu keşfetti.

Her ne olursa olsun, Maya bu çabayı takdir etmedi. Hapşırma kliplerini sildi ve Twitch kullanıcısını sohbetten yasakladı. Maya daha sonra bu kullanıcıyı uyardı. Ancak bu, kullanıcıyı çevrimiçi hayatının dışında tuttuğu anlamına gelmiyor. Bir sohbet yasağı olsa bile, bu kişi yayınlarını ve videolarını hala görüntüleyebilir ve hala bu yayınları kullanarak aynı tip videolar yapmaya devam edebilir.

Kaynak : https://www.dailydot.com/upstream/maya-higa-twitch-sneezing/
89
16
5
5
5
Emoji İle Tepki Ver
89
16
5
5
5