Call of Duty Warzone 2'nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı: Uzun Bir Süre Beklemeyeceğiz!

10
2
1
0
0
Call of Duty Warzone 2'nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı: Uzun Bir Süre Beklemeyeceğiz!
Call of Duty'nin battle royale modu Warzone'un yeni versiyonu birkaç ay içerisinde karşımızda olacak. Haberlere göre oyun yeni yıldan önce raflardaki yerini alacak.

Bir dönem oldukça popüler olan battle royale akımına Activision da Call of Duty: Warzone ile katılmıştı. Son haberlere göre Activision şimdi Warzone 2'yi çıkarmaya hazırlanıyor. Üstelik oyun yılbaşına kalmadan gelecek.

İnternete sızdırılan bir Activision iç yazışma dokümanına göre Warzone 2, 16 Kasım'da piyasaya çıkacak. Modern Warfare 2 oyununun da 28 Ekim'de çıkacağını düşünürsek, yeni battle royale oyununun da çok gecikmeden piyasaya çıkması şaşırtıcı olmayacaktır. 

Yeni Call of Duty yapımları yakında tanıtılacak

Eylül ayına iki haftadan az bir süre kala, oyun yapımcılarından da peş peşe açıklamalar gelmesi bekleniyor. Bunlardan biri de Call of Duty Next etkinliği olacak. Etkinlik Modern Warfare 2'nin çıkışından önce yapılacak olsa da, her iki oyunla da ilgili detaylı oynanış videolarının bu etkinlikte karşımıza çıkması bekleniyor. 

PlayStation 4 ve PlayStation 5 için ön siparişlerde erken erişim hakkına kavuşanlar, 16-20 Eylül tarihleri arasında Modern Warfare 2'ye erişebilecek. Açık betanın başlangıcı ise 18 Eylül'de gerçekleşecek. 22-26 Eylül arasında ise tüm platformlar için oyun erken erişime açılacak. 24'ünde ise tüm platformlarda açık beta süreci başlatılacak. 

Öte yandan ortaya çıkan Activision belgelerinde Diablo IV'un ön siparişlerinin de 8 Aralık'ta başlayacağı ifade edildi. Ön siparişler, The Game Awards sırasında yapılacak bir duyuruyla başlatılacak. Muhtemelen bu duyuruya bir de tanıtım filmi eşlik edecek. 

16 Kasım biraz erken bir tarih olsa da yılbaşı tatili öncesinde yapımcılara oyundaki hataları giderebilmek için fırsat bulmuş olacak. Böylelikle özellikle oyuncuların oyun oynamaya zaman buldukları dönemde Activision hazır olabilecek. 

Kaynak : https://www.forbes.com/sites/erikkain/2022/08/18/warzone-2-release-date-leaked-online/?sh=139272a813bc
10
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
1
0
0