• Anasayfa
  • Oyun
  • World War Z'ye Çapraz Platform Desteği Geldi

World War Z'ye PC, Xbox ve PS4 İçin Çapraz Platform Desteği Geldi

13
4
1
1
0
Son dönemlerin popüler zombi temalı oyunlarından World War Z, yeni bir güncelleme aldı. "Dronemaster" olarak isimlendirilen bu güncelleme, oyuna yeni bir karakterin yanı sıra çapraz platform desteği getiriyor.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve zombi istilasını konu alan oyun World War Z, pek çok oyunseverin favorisi haline gelmeyi başardı. Windows, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabilen oyun, aldığı son güncellemeyle önemli bir yenilik kazandı. Bu yenilik kapsamında oyun, farklı platformlardan oyuncuları bir araya getirecek.

World War Z için yayınlanan güncelleme, "Dronemaster" olarak isimlendiriliyor ve oyunculara yeni bir karakter kazandırıyor. Oyundaki yeni karakter, sahip olduğu drone ile zombileri sersemletiyor ve bu sayede diğer oyunculara zaman kazandırıyor. Üstelik oyuncular, bu karakteri ve kullandığı drone'u kısmen de olsa özelleştirebilecekler.

Dronemaster

World War Z'nin Dronemaster güncellemesiyle birlikte oyuna yeni bir silah da geliyor. Bu silah, "ACW-20" olarak isimlendiriliyor ve yarı otomatik bir bomba atar olarak karşımıza çıkıyor. Yeni silah, oyundaki zombi topluluklarının işini tek seferde bitirebilmek adına önemli avantajlar sağlayacak gibi görünüyor. Ayrıca bu güncellemeyle oyuna yeni silah yükseltmeleri, yetenek düzenlemeleri ve sağlık iyileştirmeleri de sunuluyor.

Güncellemenin en önemli özelliği: Çapraz platform desteği

World War Z, şu ana kadar farklı platformlarda ayrı ayrı oynanabiliyordu. Dronemaster güncellemesi ise oyuna çapram platform desteği kazandırıyor ve artık PC, Xbox One ve PS4 oyuncuları birbirleri ile oynayabilecekler.

World War Z Dronemaster güncelleme videosu

Kaynak : https://www.dsogaming.com/news/world-war-z-now-supports-cross-play-between-pc-xbox-one-and-ps4/
13
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
4
1
1
0