• Anasayfa
  • Sinema
  • Behzat Ç.'nin Yeni Sezonundan Yeni Fragman Paylaşıldı

25 Temmuz'da Hayranlarıyla Buluşacak Olan Behzat Ç.'den Yeni Fragman Geldi

29
5
4
1
1
25 Temmuz'da Hayranlarıyla Buluşacak Olan Behzat Ç.'den Yeni Fragman Geldi
Kendine kemik bir hayran kitlesi edinmeyi başaran, farklılığıyla izleyenler tarafından da oldukça sevilen Behzat Ç.'den yeni fragman paylaşıldı.

Ülkemizde 2010 ve 2013 yılları arasında yayınlanan ve muadillerine göre içerdiği karakterleri, oyunculukları, konusu, hikâyesi, kullanılan dille ayrılan polisiye dizi Behzat Ç., yayınlandığı dönem oldukça sevilmiş, farklı tartışmalara konu olmuş ve kendisine sağlam bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştı.

Dizinin başarısıyla birlikte bu Ankara Polisiyesi’nin hikâyesi, 2011 ve 2013’te çıkan Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmleriyle genişlemişti. 2013 yılından sonra sona erdirilen yapım, yıllar boyunca geri dönüyor haberlerine konu olmuştu.

Ülkemizdeki çevrimiçi yayın platformlarından olan BluTV, hayranların yıllar süren isteklerini en sonunda yerine getirdi ve Behzat Ç.’yi hayranlarıyla tekrar buluşturmaya karar verdi.

BluTV’nin resmi YouTube hesabından iki hafta önce “Behzat Ç. – Ön izleme” başlığıyla verilen videoda, tanıdığımız meyhane masası ve tanıdığımız dört karakteri görmüştük. Aralarında geçen diyaloglardan Hayalet’in ve Behzat Ç.’nin geçen 6 senenin sonunda ne noktada olduğunu ve başlarına ne geldiğini ucundan da olsa anlamıştık. 

BluTV’nin resmi YouTube hesabından bugün Behzat Ç.’nin yeni sezonuyla ilgili bir fragman daha paylaşıldı. Tıpkı iki hafta önce paylaşılan ön izleme videosu gibi burada da ülke gündemine ve popüler kültüre verilen referansları görüyoruz. Ayrıca yeni fragmandan da görüldüğü kadarıyla diziye katılan yeni karakterlerin yanı sıra eski karakterler de birkaç kişi haricinde eksiksiz olarak geri dönüyor.

Bu ayın 25’inde hayranlarıyla tekrar buluşacak olan Behzat Ç.’nin yeni sezonundan sizin beklentileriniz neler? Sizce damağımızda bıraktıkları o tadı bozmadan devam ettirebilecekler mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=OrPNxGab4lg
29
5
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
29
5
4
1
1