• Anasayfa
  • Oyun
  • 30 Bin TL’lik Oyuncu Koltuğunu İnceledik

30.000 TL'lik Oyuncu Koltuğuna Atlayıp 600 TL'lik Koltuktaki Esporcu ile VALORANT'ta Kapıştık

18
3
2
2
2
30.000 TL'lik Oyuncu Koltuğuna Atlayıp 600 TL'lik Koltuktaki Esporcu ile VALORANT'ta Kapıştık
Bugün oyuncular arasında artık vazgeçilmez bir ekipman haline gelen oyuncu koltuklarının Türkiye’deki en pahalı örneklerinden birini inceledik. xDrive Bayraktar’ın özelliklerinden bahsettikten sonra ayrı bir videoda koltuğu kullanarak Beşiktaş e-spor oyuncusu ve Twitch yayıncısı tecoNe ile VALORANT'ta kapıştık. Peki iyi ekipmanlı mı kazandı, yoksa tecrübeli e-sporcu mu?

Teknolojik ürünleri detaylı bir şekilde inceleyip yorumladığımız Webtekno Plus kanalımızda bugün, 30 bin TL’lik bir oyuncu koltuğu inceledik. Bir uzay gemisi kokpitini aratmayan xDrive Bayraktar’ın tüm özelliklerini ve oyun sırasında sağladığı avantajları sizlere göstermeye çalıştık. 

Ana kanalımızda ise xDrive Bayraktar’ı kullanarak bir e-sporcuyla kapıştık. Kendisine çok daha ucuz bir koltuk verdikten sonra işin ekipmanda mı, yetenekte mi olduğunu görmüş olduk.

30 bin TL’lik oyuncu koltuğu xDrive Bayraktar incelemesi:

xDrive Bayraktar’ı incelerken ilk olarak koltuğun kendisinden başladık. Baş ve bel kısmında çıkarılabilir destekleri olan koltuk, Lütfi'nin de aktardığı üzere oldukça rahat. Ancak öne çıkan asıl özelliklerimiz bunlar değil. Bayraktar’ın etrafını saran; bilgisayarınızı ve ekipmanlarınızı dizebileceğiniz, birçok fonksiyona sahip bir kabini bulunuyor. Bir uzay gemisinin kontrolündeymiş hissi yaratan kabin, sağ kolluktaki tuşlardan kontrol edilebiliyor. Bu bölüm sayesinde ekranı tutan kısım açılabiliyor, ayaklıklar yükseltilebiliyor, monitörün yakınlığı ayarlanabiliyor. Tuşların yanında bir de içecek bölmesi bulunuyor. Koltuk, kabiniyle birlikte 30 bin TL’ye satılıyor.

30 bin TL’lik vs 600 TL’lik oyuncu koltuğu:

Böyle bir koltuk elimize geçmişken oyun oynayarak test etmesek olmazdı. Ancak oyunları tek oynamak yerine, bir profesyoneli davet ederek faydasını görmeyi tercih ettik. Oyun oynarken hikmetin ekipmanda mı, bilekte mi olduğunu merak ettik. Beşiktaş e-spor oyuncusu ve Twitch yayıncısı tecoNe ile VALORANT'ta kapıştık ve bu sorunun cevabını aldık. Lütfi, Xdrive Bayraktar oyuncu istasyonuna, tecoNe ise ucuz oyuncu koltuğuna oturdu. Sorunun cevabını merak ediyorsanız ve bir e-sporcunun ağzından ekipman kalitesinin yarattığı farkları duymak istiyorsanız sizi videomuza alalım.

18
3
2
2
2
Emoji İle Tepki Ver
18
3
2
2
2