21
9
8
6
5

Samsung Galaxy S8’in Türkiye’deki ilk inceleme videosu Webtekno.com’da!

Samsung’un dünyada olduğu kadar ülkemizde de kemikleşmiş bir kitlesi bulunuyor. Her yıl çıkan Galaxy S serisinin yeni üyesini büyük bir sabırsızlıkla bekleyen Samsung fanları, elbette her defasında eski modeline nazaran biraz daha fazla ücret ödemek durumunda kalıyorlar. Bu sene fiyatları biraz daha abartılmış olan telefonlardan özellikle iPhone 7 Plus, 5 bin TL’yi aşan fiyatlarda Türkiye pazarına sürüldü. Galaxy S8 de ondan pek aşağı kalmayarak 4.400 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak. Tasarım ve performans anlamında birçok kişiden geçer notunun üzerinde bir puan alan Galaxy S8’i hazırladığımı video ile biraz daha yakından tanıyalım.

Lütfi, sizlere Samsung Galaxy S8’i en ince detaylarına kadar aktaracak fakat ben bir özelliğine ayrıca vurgu yapmak istiyorum. Videoyu ofiste çektiğimiz için elbette benim de biraz inceleme fırsatım oldu. Kamerası hakkında şunu söyleyebilirim; tek kelime ile harika. Yani 23 MP falan denince sanki daha net, daha kaliteli fotoğraflar çekilecekmiş gibi bir algı oluşuyor ama Samsung, Galaxy S8 ile bunu kökten çözecek gibi. Zira 12MP f/1.7 arka kamerası bulunan S8’in bu anlamda sizleri tatmin edeceğini düşünüyorum.

Artık videoya geçebiliriz. Lütfi’nin eğlenceli anlatımıyla Samsung Galaxy S8’le ilgili tüm detaylara yukarıdaki videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz, iyi seyirler diliyorum.

21
9
8
6
5
Emoji İle Tepki Ver
21
9
8
6
5