Robot Süpürgeden Televizyona: Yeni Asgari Ücretle Alabileceğiniz En İyi Teknolojik Ürünler

7
2
0
0
0
Ocak 2024'ten itibaren geçerli olacak 17.002 TL'lik asgari ücretle alabileceğiniz bazı teknolojik ürünleri listeledik.

Yeni asgari ücret açıklandı. Yaklaşık %49'luk bir artışla 17.002 TL olan yeni asgari ücret, ne yazık ki beraberinde 'yakında her şeye zam gelir' söylemlerini de getirdi. 

Peki bu yeni asgari ücretle hangi teknolojik ürünleri alabilir, hangi ihtiyaçlarımızı giderebiliriz? Robot süpürgeden akıllı saate, yeni asgari ücretle alabileceğiniz bazı teknolojik ürünleri derledik.

Editörden ufak bir not:

Ürünleri seçerken fiyat olarak yeni asgari ücrete en yakın olan, aynı zamanda en çok tercih edilen ürünleri seçmeye çalıştık. Dolayısıyla bu listedeki ürünlerin tamamının fiyat/performans ürünleri ya da uygun fiyatlı ürünler olduğu söylenemez. Ancak yine de ürünlerin altına daha uygun fiyatlı alternatiflerini de ekledik. 

Robot süpürgeler:

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge

roidmi

 • Emiş gücü: 2700 Pa 
 • Toz haznesi kapasitesi: 3 lt.
 • Su haznesi kapasitesi: 140 ml.
 • Çalışma süresi: 150 dakika
 • Şarj süresi: 3 saat

Yerleri temizleme işini dert etmek istemeyen, her dakika toz haznesi boşaltmakla uğraştırmayacak, ıslak yüzey temizliği yapabilen ve yüzeye göre vakum gücünü ayarlayabilen bir robot süpürge arıyorsanız Roidmi Eve Plus'ı bir asgari ücretle alabilirsiniz. 

Ürünü incelemek ve satın almak için;

Benzer fiyat aralıklarında ve daha uyguna farklı modeller de mevcut. Xiaomi'nin benzer özelliklere sahip, çok daha uygun fiyatlı robot süpürgesi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2'yi incelemek isterseniz buraya, yine daha uygun fiyata çok daha yüksek emiş gücüne sahip ve çok daha kısa sürede şarj olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D için buraya tıklayabilirsiniz.

Dikey süpürgeler:

Philips XW7110/01 Aqua Trio Kablosuz Islak-Kuru Elektrikli Süpürge

philips

 • Çalışma süresi: 65 dk.
 • Islak&kuru temizlik: Var
 • Siklon filtre: Var

Robot süpürge yerine kontrolün sizde olacağı bir dikey süpürge arıyorsanız; kuru temizlikte oldukça yüksek performans sergileyen Philips XW7110/01 Aqua Trio'ya göz atabilirsiniz.

Ürünü incelemek ve satın almak için:

Dikey süpürgelerin de daha uygun fiyatlı alternatifleri tabii ki mevcut. Dilerseniz Viomi A9'a göz atmak için buraya, Black&decker BHFEV182CP-QW'e göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Airfryerlar:

Philips Airfryer XXL Avance Collection

Avalance

 • Kapasite: 7,3 litre
 • Pişirme modu: 5
 • Güç: 2225 W

6 porsiyona kadar yemek yapabileceğiniz, geniş iç hacmi, özel pişirme modları ve 30 dakikaya kadar sıcak tutma gibi özellikleriyle dikkat çeken Philips Airfryer XXL Avalance'i özellikle kalabalık aileler tercih ediyor. 

Ürünü incelemek ve satın almak için:

Daha uygun fiyatlı alternatifler ararsanız Philips HD0650/90 Airfrayer XXL'ı incelemek için burayaXiaomi Mi Smart AirFryer içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Akıllı saatler:

Apple Watch SE 2. Nesil

Apple Watch SE 2

 • Sesli görüşme: Var
 • GPS: Var
 • Suya ve toza dayanıklılık: Var

Yeni asgari ücret seviyesinde satın alabileceğiniz akıllı saatlerin başında Apple Watch SE 2. nesil geliyor. GPS, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, adımsayar gibi pek çok özelliği bir arada sunan Apple Watch Series 8, suya ve toza karşı dayanıklı yapısıyla da öne çıkıyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için:

Benzer özelliklere sahip, ancak daha uygun fiyattan satışta olan alternatifler için Samsung Galaxy Watch6 ve Xiaomi Watch S1'e göz atabilirsiniz.

TV'ler:

LG 50UQ75006 50 İnç Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Akıllı TV

akıllı tv

 • Çözünürlük: 3840 x 2160 4K ultra HD
 • Ekran boyutu: 50 inç / 127 cm
 • İşletim sistemi: webOS

Fiyatıyla da performansıyla da üzmeyecek bir akıllı TV arıyorsanız, LG'nin bu modeline göz atabilirsiniz. webOS işletim sistemi ile Netflix'ten Twitch'e sayısız uygulamaya erişim sağlayabileceğiniz TV aynı zamanda uydu alıcısıyla da standart TV işlevi görüyor. Görüntü kalitesi anlamında da sizi yarı yolda bırakmayacak bu TV, 4K Ultra HD yayın verebiliyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için:

Benzer özelliklere sahip, farklı fiyatlarda TV'lere de göz atmak isterseniz buraya tıklayarak Regal 58R754U 4K Ultra HD Smart LED TV'ye, buraya tıklayarak da Toshiba 50UL3C63DT 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV'ye göz atabilirsiniz.

Oyun konsolları:

Xbox Series S

Yeni asgari ücret seviyesinde alabileceğiniz Xbox Series S, pek çok yeni nesil oyunu oynayabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca en uygun fiyatlı konsol olarak karşımıza çıkıyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için:

Bu fiyat aralığında alternatif olarak sunabileceğimiz tek bir konsol önerimiz kalıyor; Nintendo Switch. Tabii ki dilerseniz bu aralıklarda ikinci el konsollar ya da PS4, PS4 Pro da alabilirsiniz ancak artık yavaş yavaş oyunların yalnızca yeni nesil konsollara gelmeye başladığını unutmamak gerekiyor.

#işbirliği
7
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
0
0
0