“Boğaziçi Mühendislik Zirvesi”, Genç Mühendislerle Şirket Yöneticilerini Buluşturmaya Hazırlanıyor

0
0
0
0
0
Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen "Boğaziçi Mühendislik Zirvesi" 7 Nisan’da başlıyor.

Türkiye’nin en köklü öğrenci kariyer kulüplerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) farklı sektörlerden pek çok şirketi Boğaziçi Mühendislik Zirvesi’nde ağırlıyor.

Bu sene 7-8-9 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Boğaziçi Mühendislik Zirvesi, idealist mühendisleri ve mezunları ile lider şirket yöneticilerini buluşturuyor. Etkinlikte, üst düzey yöneticiler ile mühendislik öğrencileri; liderlik seminerleri, şirket sunumları, standlar, case çalışmaları, atölyeler ve interaktif oyunlar aracılığıyla bir araya geliyor.

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi, dev şirketleri ağırlıyor

C-Level yöneticilerin hayat hikayelerini anlattığı “Liderlik Seminerleri”, şirket yetkilileriyle birebir iletişim kurabileceğiniz “Networking Breaks”, sektörün önde gelen şirketleri tarafından yapılacak “Ödüllü Case Study ve Workshoplar” ve çok daha fazlası 7-8-9 Nisan’da katılımcıları bekliyor.

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi’nde; HSBC, IBS Sigorta, Dyson, Ford Otosan, LC Waikiki, Zorlu Enerji gibi şirketler ve çok daha fazlasıyla yer alıyor olacak. Ayrıca etkinlik sonunda katılımcılara sertifika da verilecek.

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi katılımcılarına özel çekilişlerde verilecek ödüller;

  • Reeder Akıllı Telefon
  • Loccitane Bakım Seti,
  • Vivense'den 5000 tl değerinde Hediye Çeki ve çok daha fazlası

Biletler için bu linke tıklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0