• Anasayfa
  • Oyun
  • Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun

Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun

87
15
9
8
7
Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun
Her hafta sizler için hazırladığımız haftalık ücretsiz Android oyun haberlerimize devam ediyoruz. Bu hafta da Google Play Store'da yayınlanan ve ücretsiz olarak indirilebilen Android oyunlara gelin birlikte göz atalım.

Telefonunuzda oynayabileceğiniz yeni oyun arayışına girdiyseniz bu liste tam da size göre. Bu hafta yayınlanan 9 ücretsiz Android oyunla karşınızdayız. Bu oyunların kısa süre içerisinde ücretli olma ihtimallerinin olduğunu hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden hemen listemize geçelim.

1. Stick Cricket Live

Stick Cricket Live, vuruş yeteneklerinizi canlı oyunculara karşı test etme becerisine sahip olacağınız güzel bir kriket oyunu. Acemi seviyeden başlayarak zamanla ilerleme kaydettiğiniz oyunda ne kadar kazanırsanız seviyeniz o kadar artıyor.

2. Gallery: Coloring Book & Decor

Birkaç yıl önce çok popüler olan yetişkin boyama kitaplarının mobil versiyonu olan uygulama, bu hafta Google Play’e giriş yaptı. Yetişkinlere yönelik boyama anlayışıyla yola çıkan uygulama stres atmak için birebir.

3. ChessFinity

Geleneksel satranç tahtasından farklı bir yapıya sahip olan oyunda, bir taş seçerek onu kontrol ediyoruz. Taş seçiminde belirli bir zorunluluğumuz olmasa bile her hamlede sadece bir kare ileri gidebiliyoruz. Oyunun amacı ise gidebildiğimiz yere kadar gitmek.

4. Guilt Battle Arena

Oyunda sadece bir adet mermiye sahibiz ve o mermiyi doğru zamanda doğru şekilde kullanmak tamamen ustalığımıza kalmış durumda. Strateji ve aksiyonu birleştiren oyunu denemekte fayda var.

5. Bird BnB

Arttırılmış gerçeklik destekli oyunda, doğal ortamdaki küçük kahvaltı dükkânımıza kuşlar bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz kuşlarımızı doğru yönetip yeni kuşlar için yer açmaya çalışacağız. Oyun, henüz tam sürüm olarak yayınlanmadı ancak şu an indirip kararsız sürümü deneyebilirsiniz.

6. Cube Blast Saga

Klasikleşmiş bir küp kırma oyunu olan Cube Blast Saga oyununda, kırılacak en uygun renk gruplarını bulmak için küp kulesini sürekli döndürmek durumundayız. Her döndürmede kuleye bir yeni küp ekleniyor.

7. Evil Lands: Online Action RPG

Evil Lands, çevrimiçi özellikleriyle dikkat çeken grafikleri çok iyi olan bir RPG oyunu olarak karşımızda. Oyundaki korkunç yaratıkları yok etmek için karakterimizi seçip maceraya atılıyoruz. Bu macerada isterseniz tek başınıza ilerleyin isterseniz de bir arkadaşınızla beraber canavarların üstesinden gelin.

8. Train Station 2: Real Train Tycoon Simulator

Simülasyon oyunu severlerin kaçırmaması gereken bir mobil oyun olan Train Station 2: Real Train Tycoon Simulator, trenlerinizi raylarına oturtacağınız ve dünya çapında bir demiryolu imparatorluğu kuracağınız keyifli bir Tycoon oyunu.

9. The Mighty Quest for Epic Loot

Aslında daha önceden PC’ye çıkan bir oyun olan The Mighty Quest for Epic Loot, güncellenerek Ubisoft tarafından mobil olarak çıkartıldı. Aksiyon RPG türündeki oyunda hikâye modu boyunca ilerleyebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu haftanın ücretsiz Android oyunlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de listedeki uygulamalar hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/07/14/16-new-android-games-dr-mario-world-the-mighty-quest-for-epic-loot-and-bananagrams/
87
15
9
8
7
Emoji İle Tepki Ver
87
15
9
8
7