8
2
2
1
0

Çinlilerin akıllı telefon sektöründe ciddi bir yol kat ettiği artık bilinen bir gerçek. Oppo, Xiaomi ve Huawei olarak akıllı telefon sektöründe çok üstün cihazlar çıkaran Çin'deki akıllı telefon sektörü, Samsung ve Apple karşısında ciddi bir pazar payına da sahip. Bunun yanı sıra en büyük akıllı telefon üreticileri listesinde ilk üçte yer alan Huawei de Çin'in adını ciddi oranda ileri çıkartıyor.

Çin, premium akıllı telefon sektöründe nam salmasının yanı sıra çakma telefon sektöründe de bir numara olarak biliniyor. Birçok telefonun tanıtımından önce çakmasını yapan Çinliler, bu sefer de Çinli bir akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin Mi 9 SE model telefonunun çakmasını çıkarttı. Biz de sizler için yan yana bu telefonları inceledik.

Orijinaliyle yan yana incelediğimiz Xiaomi Mi 9 SE, bazı durumlarda bizi şaşırtmış olsa da sonrasında sır perdelerini kaldırdık. Tüm bunların yanı sıra inceleme videosu olsa dahi dayanamadık ve telefonun içini açtık. Tabii ki telefonun içini açınca tüm sırlar da ortaya döküldü.

Çinlilerin Çinlilere ihaneti olarak da adlandırabileceğimiz Xiaomi Mi 9 SE çakması telefonla orijinalini karşılaştırdığımız videoyu merak edenleri lafı daha fazla uzatmadan videoyla baş başa bırakıyoruz.

8
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
8
2
2
1
0