Cristiano Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye Geleceği İddia Edildi, Sosyal Medya Karıştı

72
12
4
4
3
Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye geleceği iddia edildi. Hâliyle bu kadar büyük bir oyuncunun Türkiye'ye geleceği söylentisi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Gelin Portekizli yıldız hakkında çıkan iddiaya gelen tepkilere birlikte bakalım.

Futbol ile alakanız olsun ya da olmasın Cristiano Ronaldo ismini duymuşsunuzdur. Onlarca başarıya sahip 37 yaşındaki Portekizli sporcu, tarihin en iyi futbolcuları arasında gösteriliyor. 2021 yılında Premier Leauge takımı Manchester United’a geri dönen oyuncunun, son zamanlarda kulüpten ayrılabileceği konuşuluyordu.

Bu söylentiler devam ederken şimdi ise ülkemizdeki sporseverleri heyecanlandıran bir iddia ortaya atıldı. İlk olarak popüler spor haberleri platformu Ajansspor tarafından paylaşılan bir haber, dünyaca ünlü yıldızın ülkemizden bir takıma geleceğini iddia etti.

Ronaldo Fenerbahçe’ye gelecek iddiası sosyal medyayı karıştırdı

Kısa sürede ülkenin gündemine oturan bu iddiada, Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’nin Cristiano Ronaldo ile prensipte anlaşmaya vardığı ifade edildi. Kulübün Portekizli teknik direktörü Jorge Jesus’un ve başkan Ali Koç’un da yıldız isimle görüştüğü gelen iddialar arasında yer aldı.

Bu haberlerin bir iddia olduğunu, herhangi bir doğrulama almadığını tekrar belirtelim. Zaten bilindiği üzere her yıl böyle zirvedeki isimlerin Türkiye’deki kulüplere gelebileceğine dair söylentiler ortaya çıkıyor; ancak genellikle hiçbiri gerçekleşmiyor

İddia hakkında herhangi bir açıklama bulunmasa da Ronaldo gibi dev bir oyuncunun gelme ihtimali sosyal medyada viral oldu ve ilginç tepkiler gelmesine yol açtı. Birçok insan, bu mecralar aracılığıyla söylentiler hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Gelin birbirinden komik yorumları da içeren bu tepkilerden bazılarına bir göz atalım.

İşte gelen tepkiler

72
12
4
4
3
Emoji İle Tepki Ver
72
12
4
4
3