The Punisher, Daredevil ve Dahası: 6 Marvel Dizisi Daha Yarın Disney+ Türkiye’ye Geliyor!

30
2
1
0
0
The Punisher, Daredevil ve Dahası: 6 Marvel Dizisi Daha Yarın Disney+ Türkiye’ye Geliyor!
Disney+'tan Türkiye'deki Marvel hayranlarını heyecanlandıracak bir açıklama geldi. Platform, yarın itibarıyla 6 Marvel dizisinin daha Türkiye kütüphanesinde olacağını duyurdu. İşte Disney+'a eklenecek Marvel dizileri...

Kısa bir süre önce Türkiye'deki yayın hayatına başlayan Disney+, bu kez de Marvel hayranlarını heyecanlandıracak bir açıklama yaptı. Platform tarafından yapılan açıklamalarda, 6 Marvel dizisinin yarın itibarıyla platforma ekleneceği ve abonelerin bu dizilere erişebilecekleri belirtildi.

Sosyal medya hesaplarında "Onları bir arada görüyorsan tehlike geçmiş demektir." ifadelerini kullanan Disney+, hangi Marvel yapımlarının platforma ekleneceğini de açıkladılar. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, yarın itibarıyla Disney+'a eklenecek Marvel dizilerine bakalım.

Sizler de Disney+ dünyası ile tanışmak isterseniz; buradaki bağlantıyı kullanarak aylık 34,99, yıllık 349 TL’lik avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz.

29 Haziran'da Disney+'a eklenecek Marvel dizileri

  • Daredevil
  • Jessica Jones
  • Luke Cage
  • Iron Fist
  • The Defenders
  • The Punisher

Disney+'ın Twitter'daki Marvel paylaşımı:

İşte bu Marvel dizilerine, yarın itibarıyla Disney+ platformu üzerinden erişilebilecek. Peki Disney+'a abone olmak için ne yapmak gerek?

Eğer siz de Disney+'a lansmana özel fiyatlarla erişmek isterseniz, buraya tıklayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

30
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
30
2
1
0
0