2
1
0
0
0

Dün akşam dört gözle beklediğimiz Apple lansmanını Webtekno ekibi olarak takip etmiş, edindiğimiz tüm bilgileri sizlere anlık olarak aktarmıştık. Yerel saatle 20:00'da başlayan etkinlikten yarım saat önce başladığımız canlı yayın yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmüş, sizleri yaşanan önemli gelişmelerden mahrum bırakmamaya çalışmıştık. Belki yayınımızı izlememiş olanlar olabilir, bu sebeple yayınımızı YouTube kanalımıza yüklemeye ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

İzlemiş olanlar bilirler, Lütfi'yle Çağdaş'a daha önce bizimle birlikte çalışan fakat irtibatımızı hiçbir zaman kesmediğimiz Azim Köse isimli arkadışımız eşlik etmişti. Apple'a ayrı bir sempatisi olan, ayrıca şirketle ilgili derin bir bilgi birikimi bulunan Azim'le birlikte Apple'ın tanıttığı ürünleri tüm detaylarıyla aktarmaya çalışmıştık. 

Yayınımız biraz uzun sürse de izlerken sıkılacağınızı düşünmüyorum. Zira ekibimizin hoş sohbeti günün en büyük bombası iPhone X'le birleşince ortaya keyifli bir yayın çıktı. Lafı fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakıyorum.

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0