8
3
1
1
1

Telefonlarımızın kameraları her geçen gün gelişiyor ve firmaların amiral gemisi cihazları, neredeyse profesyonel bir fotoğraf makinesinin çekebileceği kalitede fotoğraflar çekebiliyorlar (neredeyse).

Fakat bütün mobil cihazlarda şöyle bir sorun var; şahane manzara fotoğraflar, panaromalar ya da oldukça net selfie'ler çekse de, konu boyut olarak küçük olan nesnelerin detaylarını yakalamaya geldiğinde, neredeyse bütün cihazlar sınıfta kalıyor diyebiliriz. Devasa bir çiçek tarlasının fotoğrafını, çerçeveletip duvara asabileceğimiz kalitede çekebiliyoruz fakat tek bir çiçeğin içindeki, yapraklarındaki o muazzam detayları telefonlarımızın kameraları ile yakalamak mümkün değil.

Ancak bu gibi durumlarda imdadımıza koşabilecek birkaç efsane telefon aparatı da bulmak mümkün. İşte onlardan biri de Nurugo'nun Micro Gold adlı lensi. Tüm telefonlara uyumlu şekilde çalışabilen ve gerek telefona takılması gerekse de kullanımı oldukça kolay olan Nurugo Micro Gold, telefon kameranızı adeta bir zoom canavarına dönüştürmekte. 400 kat zoom yapabilen lens sayesinde telefonunuz ile birbirinden şahane, detaylı fotoğraflar çekmeniz mümkün.

İşte bizde bu videomuzda Nurugo'nun bu şahane ürününü, örnek olarak çektiğimiz fotoğraflar ile ele aldık. Eğer siz de telefonunuzun kamera ile böylesine detaylı, başarılı fotoğraf kareleri yakalamak istiyorsanız Nurugo'yu buradan satın alabilirsiniz.

8
3
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
8
3
1
1
1