Garena, 2021 Yılında Türkiye’de Gerçekleştireceği İlk Turnuvası 'Free Fire Sömestir Kupası’nı Duyurdu

13
5
1
0
0
Bu yıl Türkiye'de gerçekleşecek olan ilk 2021 Free Fire Turnuvası, 50.000 TL'yi bulan ödül havuzu ve çeşitli ödülleriyle birlikte duyuruldu. Turnuvaya katılmak isteyen oyuncular, 31 Ocak 2021'e kadar kayıt yaptırıp kozlarını paylaşmak üzere turnuvadaki yerini alabilir.

Dijital oyun şirketi Garena, bu yıl Türkiye'de gerçekleşecek olan ilk 2021 Free Fire Turnuvası'nı duyurdu. 570'ten fazla takımın en iyisi olmak için birbiriyle mücadele edeceği turnuvada, büyük ödül havuzu ve turnuvanın en iyi oyuncuları için ayrılan özel ödüller sahiplerini bulacak. Free Fire Sömestir Kupası, Türkiye’deki oyuncuları rekabetin bir   parçası olmaya ve mücadelelerini göstermeye davet edecek.

Garena, Free Fire'ın bu yıl Türkiye'de düzenlenecek olan ilk espor turnuvası Free Fire Türkiye Sömestir Kupası'nın 2 - 10 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşeceğini duyurdu. 50.000 TL’ye varan nakit para ödüllerinin sahibini bulacağı Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda 570’i aşkın takım şampiyon olmak için mücadele edecek.

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası Finalleri 8 – 10 Şubat 2021’de:

Free Fire Sömestir Kupası

31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Free Fire Türkiye Sömestir Kupası kayıtları başladı. Turnuvanın eleme maçları 2 - 5 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşirken, finaller ise 8 - 10 Şubat 2021 tarihleri arasında oynanacak. FreeFire Türkiye Sömestir Kupası finalleri YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

50.000 TL'lik ödül havuzu, en iyi 12 takım arasında paylaştırılacak:

Free Fire Sömestir Kupası

50.000 TL'lik ödül havuzu, Free Fire Türkiye Sömestir Kupası'nın ilk 12 takımı arasında paylaşılacak ve en iyi bireysel oyuncular için ekstra özel ödüller verilecek. Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda rakiplerini geride bırakarak turnuvanın şampiyonu olmaya hak kazanan takım, oyuncu başına 6.250 TL ve 1.500 Elmas kazanma şansı yakalayacak. Finallerde rakibini en çok saf dışı bırakan oyuncuya 1.000 Elmas ödülü verilecek.

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Türkiye'deki oyuncuları motive edecek:

Free Fire Sömestir Kupası

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Garena’nın Türkiye'deki oyuncularla daha iyi etkileşim kurma ve onları motive etme girişimlerinden biri olacak. Türkiye'de turnuvaya katılan takımlar, gelecek zamanlarda ülkelerini temsil etme şansı kazanabilecekleri için daha fazla etkinlikte yer alabilecekler. Türkiye’deki oyuncu topluluğu, gelecekteki uluslararası turnuvalarda en sevdikleri yerel takımlarını destekleyebilecek.

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’na kaydolmak ve detaylı bilgi için buradaki bağlantıya tıklayarak resmi internet adresini ziyaret edebilir, hemen aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak oyunu mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

13
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
5
1
0
0