General Mobile, Yeni Kablosuz Kulaklığı GM Pods 3 Pro'yu Duyurdu

5
1
1
1
0
General Mobile, yeni kablosuz kulaklıkları GM Pods 3 ile GM Pods 3 Pro'yu duyurdu. Piyasa koşullarına göre kabul edilebilir fiyatlarla satışa sunulan kablosuz kulaklıklar, özellikleriyle tüketicilerin ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyorlar.

Türkiye'nin yerli teknoloji şirketlerinden General Mobile, bugün düzenlediği bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklıkları "GM Pods 3" ile "GM Pods 3 Pro"yu duyurdu. Dikkate değer özelliklerle donatılan kablosuz kulaklıklar, fiyatlarıyla da fena sayılmazlar. Gelin hep birlikte, General Mobile'ın yepyeni ürünlerine yakından bakalım.

GM Pods 3 Pro ile başlayalım. Amiral gemisi statüsündeki kablosuz kulaklık, 2. nesil AirPods Pro'yu andıran bir tasarıma sahip. Qualcomm'un QCC3050 işlemcisine sahip olan ve "Snapdragon Sound" isimli ses teknolojisine destek veren GM Pods 3 Pro, 10 mm'lik sürücülerle donatıldı. Kulaklıklardaki bu sürücüler, 24-bit/96kHz ses kalitesi ile stüdyo hissiyatı yaşatmayı amaçlıyor.

Karşınızda General Mobile GM Pods 3 Pro!

General Mobile GM Pods 3 Pro

General Mobile GM Pods 3 Pro'da aynı anda iki cihaza birden bağlanabilme özelliği bulunuyor. Ayrıca bu kablosuz kulaklıktaki dört adet mikrofon, çevre gürültüsünün azaltılması ve görüşmelerde sesin net bir şekilde iletilmesine yardımcı oluyor. 84 ms gecikme süresi vadeden kablosuz kulaklığı tam şarj ile 7 saate kadar, kutusuyla birlikte ise 30 saate kadar kullanabiliyorsunuz. Bluetooth 5.2 destekli kulaklığın dokunmatik kontrol özelliği bulunduğunu da belirtelim.

General Mobile GM Pods 3 Pro fiyatı

An itibarıyla General Mobile'ın internet sitesi üzerinden satın alınabilen GM Pods 3 Pro'nun fiyatı 1.199 TL olarak açıklandı.

Ve General Mobile GM Pods 3

General Mobile GM Pods 3

General Mobile GM Pods 3 ise pro modelin biraz daha sadeleştirilmiş ve haliyle de ucuz versiyonu. Üçüncü nesil Apple AirPods'a benzer bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklıkta metal tasarım detayları da yer alıyor. 13 mm'lik titanyum kaplama sürücüleriyle yüksek ses kalitesi sunmaya odaklanan GM Pods 3, 5,5 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı vadediyor. Şarj kutusunu da dahil ettiğimizde, toplamda 30 saate ulaşan kullanım süresi ile karşılaşıyoruz.

Sahip olduğu IPX4 sertifikası ile su ve toza karşı direnç gösteren General Mobile GM Pods 3, 72 ms gecikme süresi ile mobil oyun tutkunlarını da görmezden gelmiyor. Bluetooth 5.3 destekli kulaklık, tıpkı pro modelde olduğu gibi dokunmatik kontrol ve gürültü engelleme desteğine sahip. 

General Mobile GM Pods 3 fiyatı

General Mobile kulaklık

General Mobile GM Pods 3'ün fiyatı 799,00 TL olarak açıklandı. 

Eğer siz de General Mobile'ın yeni kulaklıklarıyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak veya ürünleri satın almak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
1
1
0