• Anasayfa
  • Oyun
  • Ghost of Tsushima: Legends, Tamamen Ücretsiz Yayınlanacak

Ghost of Tsushima'nın Çok Oyunculu Modu Legends, Tamamen Ücretsiz Yayınlanacak

22
8
1
1
0
PlayStation Blog'da yayınlanan yeni bir açıklamaya göre Ghost of Tsushima'nın co-op çok oyunculu modu Legends, tamamen ücretsiz bir şekilde bu sonbaharda yayınlanacak.

Tam bir ay önce (17 Temmuz) yayınlanan Ghost of Tsushima, kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı ve hem hikayesi hem mekanikleri hem de grafikleri ile yılın en beğenilen oyunlarından biri oldu. Ghost of Tsushima’nın belki de en kötü özelliği ise yalnızca bir hikaye oyunu olması ve çok oyunculu mod bulunmamasıydı.

Ghost of Tsushima’nın geliştiricisi olan Sucker Punch Productions’ın kıdemli oyun tasarımcısı Darren Bridges, bugün PlayStation Blog’da paylaştığı bir yazıyla oyuncuların heyecanla beklediği haberi verdi: Ghost of Tsushima’nın co-op (eşli) çok oyunculu modu Ghost of Tsushima: Legends, sonbaharda geliyor.

ghost of tsushima

Bridges’in açıklamasına göre Ghost of Tsushima: Legends, tek başınıza çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir mod olmayacak. Bunun yerine arkadaşlarınızla kuracağınız ya da rastgele eşleştirme ile kurulacak 2-4 kişilik takımlarda işbirliğine dayalı bir oyun deneyimi bulacaksınız. Takımdaki her oyuncu; Samurai, Hunter, Ronin ve Assassin karakterlerinden birini seçecek ve macera başlayacak.

Ghost of Tsushima: Legends’a iki kişi girdiğinizde takım arkadaşınızla tamamlayabileceğiniz bir dizi hikaye temelli göreve erişebileceksiniz. Ancak bu görevler kesinlikle kolay olmayacak ve tamamlamak için kesin bir işbirliği kurmanız gerekecek. Ayrıca oyuna girerken seçtiğiniz her karakterin kendine özgü yetenekleri olduğunu ve bu yeteneklerin görevlerde size bazı avantajlar sunacağını unutmamanız gerekiyor.

ghost of tsushima: legends

Dört oyunculu bir takım oluşturduğunuzda ise dalga dalga üstünüze gelen düşmanlara karşı bir hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Ghost of Tsushima: Legends’taki tüm hikaye ve hayatta kalma görevlerini tamamlayan oyuncular, Legends’ın lansmanından sonra gelecek dört oyunculu Raid’e erişme imkanı yakalayacaklar.

Oyuna gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı PS4 topluluğuna teşekkür eden Bridges, bu ilgiye karşılık olarak Ghost of Tsushima: Legends’ın tamamen ücretsiz olarak yayınlanacağını bildirdi. Yeni modun yayın tarihi yaklaştıkça karakter özellikleri ve özelleştirmeleri hakkında daha fazla bilgi paylaşacaklarını belirten Bridges, her şeye rağmen çevrimiçi mod için iyi bir internet bağlantısının ve aktif bir PS Plus aboneliğinin zorunlu olduğunu belirtti.

Ghost of Tsushima: Legends tanıtım videosu

Kaynak : https://blog.playstation.com/2020/08/17/ghost-of-tsushima-legends-coming-to-ps4-fall-2020/
22
8
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
22
8
1
1
0