Google, Haberler Sekmesini Baştan Aşağı Değiştiriyor

9
5
1
0
0
Google, arama motorunun haberler sekmesine kullanıcı deneyimini iyileştirecek olan yeni bir tasarım üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu yeni özelliğin son test aşamasında olan Google, önümüzdeki haftalarda yenilenen tasarımı tüm kullanıcıların hizmetine sunacak.

Google, arama motoruna yeni özellikler getirmek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Pek çoğumuzun her gün yüzlerce kez kullandığı Google'a getirilecek olan yeni bir özellik, haberleri takip eden internet kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor.

Google'ın resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan bu yeni özellik, arama motorunun haberler sekmesindeki sonuçların genel çehresini değiştiriyor. Böylece kullanıcıların, daha iyi bir haber okuma deneyimi yaşamaları amaçlanıyor.

Google'ın Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, yenilenen haberler sekmesinin kartlar şeklinde görülebileceği anlaşılıyor. Böylelikle bir kullanıcı haber aradığı zaman, hem haber başlıklarını hem de haberin kaynağını daha rahat bir şekilde görüntüleyebilecek.

İşte yenilenecek olan Google Haberler sekmesi:

Google'ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü bu yeni özellik, son testlerin tamamlanmasının ardından önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Kaynak : https://www.theverge.com/2019/7/12/20691485/google-news-tab-search-redesign-desktop-layout
9
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
5
1
0
0