Canlı Yayın Sırasında Depreme Yakalanan Twitch Yayıncısının Korku Dolu Anları [Video]

32
9
7
3
1
Grechi isimli Twitch yayıncısı, canlı yayın sırasında depreme yakalandı. 5,8 büyüklüğündeki depremin gürültüsü ve sarsıntının şiddeti, yayını izleyen kişiler tarafından da fark edildi. Deprem sırasında yayının kesilmesi ise yayıncının evinin yıkılmış olabileceğini düşündürdü. Neyse ki böyle bir şey olmamıştı.

Twitch'te yaptığı Dota 2 yayınlarıyla bilinen Grechi isimli bir oyuncu, yaptığı bir canlı yayın sırasında 5,8'lik bir depreme yakalandı. Peru'da yaşanan deprem anında ortaya çıkan ses ve sarsıntının şiddeti, canlı yayını izleyenleri korkuttu. Üstelik o sıralarda yayının tamamen kopması, yayıncının yaşadığı binanın yıkıldığının düşünülmesine yol açtı. Neyse ki böyle bir şey olmamıştı.

5,8'lik deprem, dünya genelinde çok da yıkıcı bir durum değil. Ancak deprem anında kopan gürültü ile yayının yarıda kalması, Grechi'yi izleyenler ile Dota 2'deki takım arkadaşlarını endişelendirdi. Hatta hem gürültüyü hem de Grechi'nin çığlıklarını duyan takım arkadaşları, bir şeyler yaşandığını o an anladılar. 

Twitch

Yaşadığı şoku atlattıktan sonra yayında yakalandığı depremin görüntülerini sosyal medya hesaplarında yayınlayan yayıncı, takipçilerinin geçmiş olsun mesajlarıyla teselli buldu. Yayıncıya hiçbir şey olmaması, herkesi sevindiren ortak noktaydı.

İşte deprem anını gösteren o video

()

Kaynak : https://www.dexerto.com/entertainment/twitch-streamer-terrified-as-earthquake-rattles-home-and-crashes-stream-1600180/
32
9
7
3
1
Emoji İle Tepki Ver
32
9
7
3
1