5
2
1
1
0

Farklı teknolojilerin gelişmesiyle birlikte farklı imkanlar da karşımıza çıkabiliyor. Bazı durumlarda bu teknoloji, normalde olmayan bir imkanı bize sunmaya yarayabiliyor. Bugün sizler için incelediğimiz cihaz da bunlardan bir tanesi.

Amiral gemisi türünde telefonların ortaya çıkmasıyla birlikte kulaklık girişinin ortadan kalktığını, bir aparat yardımıyla kulaklık girişi özelliklerini telefonumuza ekleyebildiğimizi duymuş ve görmüştük. Bunun yanı sıra akıllı telefonunuzun kamerasını değiştirebileceğiniz lensler de kolaylıkla bulunabiliyor. Bunların birçoğu bilindik şeyler olsa da dokunmatik olmayan bir cihazı dokunmatik hale getiren bu aparat, duyduğumuz an bize son derece ilginç bir fikir gibi geldi.

Aparatın tak çalıştır mantığıyla çalıştığını ve yalnızca belirtilen model ve özelliklere uyumlu olduğunu söyledikten sonra aparattan neler bekleyeceğinize geçebiliriz. Takıldığı ekranı dokunmatik bir panele çeviren aygıt, stabil çalışıyor ve istediğiniz şekilde kontrol imkanını sizlere sunuyor.

Tabii ki biz yalnızca kullanım talimatlarını denemedik ve uyumlu olmayan bir modelin yanı sıra uyumlu olmayan boyutları da sizler için test ettik. Test sürecinin nasıl ilerlediğini öğrenmek ve cihaz hakkında daha fazla bilgi almak için videoyu izleyebilirsiniz.

5
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
1
0