Hepsiburada'da Bu Akşama Özel Tüm Bilgisayar ve Ekipmanlarda Sepette Ek İndirim Yapılacak

14
3
2
1
0
Hepsiburada'da bu akşama özel bilgisayar ve ekipmanlarda sepette ek %5 indirim olacak. Eksiklerini tamamlamak isteyenler için kampanyanın detaylarına birlikte göz atalım.

Kasım ayı boyunca ülkemizde pek çok e-ticaret platformunda özel indirimler yapıldı. Hepimizi en çok tatmin eden indirimlerin gerçekleştiği platformlardan biri de Hepsiburada'ydı. Ay boyunca farklı kampanyalarla indirimli alışveriş yaptığımız platform, bize son bir güzellik olarak bu akşama özel bir indirim daha yapacak.

Bildiğiniz üzere aslında meşhur 'Efsane Cuma' bugün. Hepsiburada da bu fırsatı değerlendirdi ve özellikle bilgisayar ve bilgisayar ekipmanı eksiklerini henüz tamamlama fırsatı bulmayanlar için tüm indirimlere ek sepette %5 indirim kampanyası düzenledi.

Monitörler, bilgisayarlar, tabletler, mouselar ve daha fazlasında indirim fırsatı gece boyu devam edecek

Bu akşam 18.00'de başlayacak olan 'Efsane Teknoloji' indirimlerinde bilgisayar kategorisindeki ürünlerde var olan indirimlere ek sepette %5 indirim kazanacağız. Bilgisayarlar, tabletler, mouse ve klavyeler, monitörler gibi pek çok üründe geçerli olacak kampanya, gece 02:00'a kadar devam edecek. Kampanya Apple, Samsung, Lenovo, Monster, Acer, HP, Logitech gibi pek çok büyük markanın ürünlerinde geçerli olacak. 

Hepsiburada bütün indirimlerin, kampanyaların ve ürün çeşitliliğinin yanında özellikle sunduğu ödeme seçenekleriyle de teknoloji alışverişlerimizde öne çıkan bir platform. Eğer sizin de bilgisayar ve ekipman eksiğiniz varsa, sepette %5 indirim fırsatını da kaçırmadan Hepsiburada'ya özel ödeme seçenekleriyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kampanya detaylarına ve indirimlerin geçerli olacağı ürün ve markalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

14
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
14
3
2
1
0